Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz jak typowy Janusz-Nosacz po 60tce z brzuchem, ale kurła kiedyś to było.
Wszystko czytelne, na swoim miejscu, po paru tygodniach przyzwyczajenia mogę zmieniać temperaturę klimy albo włączyć podgrzewanieć fotela bez odrywania wzroku od drogi i bez wchodzenia w 3 poziom podmenu... I komu to przeszkadzało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sztefen_muller - #motoryzacja #samochody #mercedes #nostalgia
Wiem, że zabrzmię teraz...

źródło: LTuu9PBAFQAF

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to, że przez nią producenci wycofują z oferty modele w normalnych nadwoziach. I jak chcesz kupić samochód, to masz bardzo ograniczony wybór, bo na siłę wciskają to niewygodne gówno.


@goferek: a gdzie ci SUV jest niewygodny, chyba jak nie umiesz jezdzic co chwila w cos #!$%@? - to tak

jak mam z goła odmienny problem, szukam auta 7 osobowego i #!$%@? NIE MA to juz nawet producenci samochdow wiedza ze dzietwnosc w PL leci na łeb na szyje i nikt tego nie potrzebuje
Np. Toyota sprzedaje ostanie Higlandery 7 os i juz potem NIE BEDZIE taka dostalem informacje
  • Odpowiedz
  • 0
@sztefen_muller: "komu to przeszkadzało"
księgowym i korposzczurom z tabelkami Excela?
LCD jest po prostu tańszy, łatwiej go dostosować do różnych modeli i nie wymaga produkowania części zamiennych za grosze, tylko wymiany całego oryginalnego modułu za kilka tysięcy (ASO lubi to) .

A że odrywa uwagę kierowcy, stwarzają ryzyko wypadku czy kolizji, że dotyk działa czasami do d...y jak masz suche palce, że w słońcu g...o widać?

ważne że koszty w
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek: weź się uspokój, w każdej marce w gamie masz zarówno SUV-y, crossovery, jak też klasyczne sedany, hatchbacki, kombi. Nikt nie zabrał Serii 3, 5, 7, Passata, Octavii, Ceedów i innych "normalnych" wersji nadwozia. Klienci lubią SUV-y, to w gamie pojawiają się nowe SUV-y, ale nikt nie zabiera starych, normalnych nadwozi, wszystko jest dostępne, do wyboru do koloru. A jak tęsknisz za starymi sedanami z przyciskami to w cenie nowego
  • Odpowiedz
celem każdej firmy jest maksymalizacja zysków


@Anakee: Nie może się to jednak odbijać na dostępności towaru dla klienta, przynajmniej dopóki jest konkurencja. W momencie w którym wchodzi na rynek konkurencja, zostajesz z drogim (przepłaconym) produktem, który niczym nie konkuruje, nawet jakością. A Chińczycy już zacierają ręce i tylko patrzeć, jak zaleją rynek ¯\(ツ)/¯ Ja ich z chęcią wesprę, jak ich samochody będą porównywalne do tych z EU i tańsze, to
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek: chłopie kogo stać na nowy samochód od producenta? 3-4% Polaków? Nie ma nic lepszego niż SUV. Osobiście mam dosyć zahaczania o krawężniki, czy stresowania się na dziurach, jako ojciec z rodziną uważam że to idealne auto gdzie możesz pojechać nad jezioro, do lasu, zaparkujesz tam gdzie inni nie zaparkują, napęd na 4 podwyższa bezpieczeństwo zimą, wygodnie się do nie go wsiada i wysiada co przy moim chorym biodrze ma
  • Odpowiedz