Wpis z mikrobloga

  • 217
@Grzesiok: W każdym narodzie znajdą się jacyś kolaboranci. Ale dobrze że ujawniają się teraz a nie jak będzie za późno. Mam nadzieję że polskie służby wiedzą co robią.
  • Odpowiedz
  • 128
@yanush: o kolaborantach już kiedyś pisałem. Jednostki nieporadne społecznie. Niespełnieni politycy. Samotne przegrywy. Ogólnie zbieranina osób które w okupancie widzą światełko które da im władzę/pieniadze/kobiety.
Taka jednostka był dekady temu Igo Sym oceniany jako mierny aktor
  • Odpowiedz
w trwającym konflikcie wspierać kraj który na przestrzeni ostatnich 200 lat brał udział w wymordowaniu milionów naszych.


@Grzesiok: ale to kraj zabijał tych Polaków? xD Czy może w tym kraju byli np Białorusini, Ukraińcy, Ruskie którzy tych Polaków mordowali?
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Czasami są to ludzie zwyczajnie głupi i tak podejrzewam jest w wypadku naszych wykopkowych Ivanków.

Dla przykładu znałem kiedyś gościa który zawsze powtarzał, że Rosja nie robi nic złego, że to wina Ukrainy i że Pan Putin to ich tylko wyzwala. Generalnie łykał propagandę po same kule i nawet nie popijał. A typ sam wkręcił się w takie myślenie, bo robił na bramce w jakimś klubie i wiele razy
  • Odpowiedz
  • 1
@Grzesiok rozmawiasz z odklejeńcami i osobami których charakterystykę wymieniłeś wyżej, odrzutkami społecznymi nieporadnymi życiowo, wykop ma ich więcej niż średnia społeczna.
  • Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie to Ukraińcy nam przywiozą wrak Tupolewa...


@Grzesiok: Ale Mati! Konfa mówi, że to Ukraińcy a nie Rosjanie są naszym wrogiem...
  • Odpowiedz
  • 3
@Bartholomew:

Do wyboru do koloru

Wielokrotnie stwierdzałem, że walka z satanizmem powinna być prowadzona w całej Europie i, w pierwszej kolejności, na terytorium Polski" - pisze na swoim kanale w serwisie Telegram Ramzan Kadyrow, prezydent Czeczenii.

"Polska stoi dziś na skraju zagłady. Rosji nie będzie jej żal, bo zasłużyła na taki los całą swoją historią" - napisał zastępca przewodniczącego Rady Bezpieczeństwa, były prezydent i były premier
  • Odpowiedz