Wpis z mikrobloga

w końcu liczy się czy ma siusiaka czy nie?


@Niebieski40: Otóż liczy się i jedno i drugie. Ma nie mieć ani fiuta, ani męskiego chromosomu. Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości.
  • Odpowiedz
@Deska_o0
Ja nie wiem - przecież lewica chyba uznaje coś takiego jak transseksualiści? Czy wracamy znowu do dwóch płci?

Dodam tylko że normalni ludzie od zawsze widzieli że istnieje coś takiego jak dysmorfia płciowa. Ta kobieta można uznać że właśnie jest takim transseksualistą (naturalnym, z urodzenia a nie jakieś lewackie obcinanie c---a czy cycków).
  • Odpowiedz
@ukradlem_ksiezyc: nie wiem co uznaje a czego nie uznaje lewa strona i niebyt mnie to interesuje, wyjdź czasami z oblężonej twierdzy, ja przecież tylko nabijam się z hipokryzji ludzi robiących z kobiety faceta tylko dlatego ze rosyjski oligarcha tak powiedział a pożyteczni idioci nazywają jego słowa badaniami.
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates: zdajesz sobie sprawę że jedynym "dowodem" na to że nie jest kobietą są słowa kacapa które zbiegły się z upokorzeniem rosjanki na ringu jego g---o federacji? Chyba że masz coś o czym nie wie reszta świata i się podzielisz, chętnie zaktualizuje informacje, ale nawet Julka poszła po rozum i udaje że to nie ona szkalowała przeciwniczkę przed walką
  • Odpowiedz
Chyba że masz coś o czym nie wie reszta świata i się podzielisz, chętnie zaktualizuje informacje


@YouCanCallMeBillieGates: czyli masz jedynie słowa kremlewa ale oburzasz się kiedy wypominam fakt że to rosyjski oligarcha?
Tacy pożyteczni idioci kiedyś nakręcali dokładnie taka sama kampanię przeciwko polskiej piesciarce.
  • Odpowiedz
czyli masz jedynie słowa kremlewa ale oburzasz się kiedy wypominam fakt że to rosyjski oligarcha?

Tacy pożyteczni idioci kiedyś nakręcali dokładnie taka sama kampanię przeciwko polskiej piesciarce.


@Deska_o0: xD

IBA zrobiła dwa testy tym zawodniczkom, oba wypadły dla nich negatywnie i zostały zdyskwalifikowane z udziału w dalszych walkach przez
YouCanCallMeBillieGates - >czyli masz jedynie słowa kremlewa ale oburzasz się kiedy w...

źródło: Messenger_creation_c25c0aaa-bb70-4a56-8971-76adadc09f53

Pobierz
  • Odpowiedz
IBA zrobiła dwa testy tym zawodniczkom


@YouCanCallMeBillieGates: kremlew oraz jego pracownicy twierdzą że zrobili ale nie pokazali żadnego dowodu. Masz jakieś źródło czy dla ciebie słowa ruskiego oligarchy to dokładnie to samo co badania? Papier o dyskwalifikacji z dopiskiem o zakazie publikacji przecież opublikowali, dlaczego nie zrobili tego z wynikami badań?
  • Odpowiedz