Wpis z mikrobloga

Witam, nowy tydzień nowy "schizo" post z pilskiego uniwersum masowej psychozy.

Jutro z siostrzeńcem mam iść do kina.
Niepowtarzalna okazja do odwalenia mnie. Czy to w drodze, czy w samym kinie.
Lepszej może nie być. Pod warunkiem, że nie zostanę aresztowany w najbliższym czasie - to dopiero daje sporo możliwości do PO-PiS'u moim oprawcą, którzy mają dokonać na mnie mor*u rytualnego.
__________________________________________________
(Czytaj dalej jeśli interesujesz się #psychologia / #psychiatria lub anatomią prześladowań.)

U mnie jest ok. Bez większych zmian.
Dni schodzą mi na zajmowaniu się chatą, pomaganiu matce, zainteresowania i rozrywka niestety musiały ustąpić miejsca edycji i przerabianiu materiału do książki(w dodatku tej, której bym nie chciał pisać) - obecnie jadę z tematem zła i "złośliwego narcyzmu" - jest to zaburzenie, które w moim mniemaniu dobrze charakteryzuje części moich prześladowców. Wbrew pozorom temat ten jest dość słabo zbadany - takie osoby, rzadko poddają się jakiejkolwiek autorefleksji, autoanalizie, czy wreszcie psychoanalizie lub terapii - ludzkie zło nie lubi być wystawiane na blask światła,
razi je i pali. Lubi pozostawać w cieniu, niezauważone, ukryte, działać subtelnie, dlatego ciężko je badać.
Jednak dziś, po wielu latach prześladowań, wiem, że większość tych ludzi nie kryje się już za niekończącą się spiralą kłamstw, machinacji, raczej przeszli w tryb zastraszania lub przekupywania korzyściami, ludzi którzy ośmieli się przynajmniej po części przejrzeć ich zasłonę.
Dalej ważnym elementem jest szukanie"frajera", który podejmie się wyręczenia i wykonania brudnej roboty za nich.
Obojętnie, czy będzie to policja, która w swoich urojeniach wszystkich broni przede mną(dochodzi też chęć zemsty na moim bracie), czy słynni raperzy szukający, kogoś kogo będzie można bezkarnie ubić, a o kogo nikt się nie upomni, co ma stanowić punkt przełomowy w ich karierze.

Ostatnio z ciekawości przejrzałem sobie komentarz pod filmikami na YT związane z tematem narcyzmu, znalazłem tam to, co spodziewałem się znaleźć - sporo ofiar, masa kobiet(mężczyzn też), którzy byli w związku z takimi osobami.
Nawet wypisywali zdania, które w kołko słyszeli, od swoich partnerów/ek.
Spodobały mi się dwa - złośliwy narcyz rzuca nimi kiedy maska spada:
- nikt ci nie uwierzy! (nie wiem ile razy zostało to zdanie wykrzyczane pod moim oknem),
- masz na to jakieś dowody? / Niczego mi nie udowodnisz!

Zaciekawił też mnie temat masowej psychozy - takową udało się wywołać u mnie w mieście.
Pogański tłum, złożony głownie z jakiś bezmózgich parabytów, domaga się mojej krwi.
Wszak jam od ośmiu lat nic innego nie robię tylko planuje zemstę w postaci m.in. masowej szcz*laniny w szkole xD (ja mam 33 lata - jest to jedna z fantazji seksualnych jednej z moich prześladowczyń - serio).
Raz dy*am dzieci, raz je ubijam. Nie ma po tamtej stronie żadnej logiki, spójności - bo nie może jej być, u kogoś kto nawet nie ma spójnego obrazu własnego ja, ani innych osób - do tego potrzebna byłaby właśnie, jak wyżej wspomniałem jakaś autoanaliza/refleksja. "Złośliwy narcyz"
nie może doń dopuścić - to by zniszczyło te niespoójne, a przedewszystkiem perfekcyjne JA.

Myślę, że na dzień dzisiejszy jestem dobrze przygotowany na śmie*ć, nawet skontaktowałem się z kolejnym dziennikarzem i jemu też co nie co podesłałem. Moi prześladowcy już o tym wiedzą - skąd?
Muszę mieć jak największą ilość zdywersyfikowanych zabezpieczeń, które odsuwają niebezpieczeństwo ode mnie i członków mojej rodziny - głównie chodzi o brata i matkę.
Jednym z tych zabezpieczeń jesteście Wy.
Moi prześladowcy mają mnie za debila - to prawda jestem idiotom, mam o połowe niższe IQ niż oni - tj. 32,5.
My wszyscy zaangażowani w to uniwersum jesteśmy orłami, a jeśli ośmielisz się pomyśleć inaczej to będziemy prześladować
Twoje dzieci i kłamać na Twój temat kumasz!? No więc lepiej nie podskakuj!
To się robi nudne...

Jutro jeśli pójdę do tego kina to będę sobie streamował, może shorta dla beki zrobię.
Czemu nie? Fajnie by było zginąć na live.
Musieli by mnie ubić w miejscu publicznym (to im niestraszne, całe miasto ma ich kryć(patrz masowa psychoza,
groźba bycia prześladowanym, w przypadku "wyłamania się",
w przypadku chronienia im dupy - możliwość machania łapą na rapowym teledysku, jako statysta - przechodzień numer 9)),
w dodatku będę w towarzystwie dziecka - ubicie mnie w takich warunkach gwarantuje wzbudzenie podziwu wśród zpatologizowanych pilskich samic niższego szczebla.
Potrzebują tylko znać moją lokalizacje i czas, czyli pomocy innych.
___________________________________________________________________
W tym tygodniu wydarzyło się coś przykrego, coś w czym powinienem uczestniczyć,
ale sobie darowałem i daruję sobie pisanie o tym.

Mam jeszcze trochę materiału do czytania/przerobienia, więc wypie*dalam się zająć tym co ważne -
nadawaniu sensu ludzkiemu cierpieniu.
Być może mam unikalną szanse pomóc innym - w niewielkim stopniu, ale to zawsze coś.
Pozdrawiam i dzięki za Twój czas.

#przegryw #narkotykizawszespoko #narkotyki #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet #samotnosc #przegrywpo30tce
Wołam bo boję się szadoła.
Proszę nie wołać do moich postów Mr3nKi , ani AKOMU_TOPOTRZEBNE - robiąc to, raniłem ich.
@Alvarez17 @kontophone @Ptysiu_323 @prawiczek92 @PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad @sambucus @walnietyszcurwtoalecie @wensierr
Zamordowanyprzezpolicje_pedau - Witam, nowy tydzień nowy "schizo" post z pilskiego un...

źródło: 1717501362668344

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma po tamtej stronie żadnej logiki,


@Zamordowany_przez_policje_pedau: zastanawia mnie, skąd byś miał wiedzieć co jest po tamtej stronie? Gdzieś są zebrane materiały, nieulotne, uchwytne? Ktoś dzwoni i coś mówi (można nagrać audio)? Ktoś coś pisze na pw (można zrobić screeny)? Ktoś coś wrzuca do internetu (można zarchiwizować)? Możesz nie odpisywać lub odpisać na pw, albo tu.
  • Odpowiedz
@Zamordowany_przez_policje_pedau: dzisiaj prawdopodobnie cię dojadą, jak będziesz szedł do sklepu po zakupy dla siebie i dla matki. Pewna grupa ludzi która chce się ciebie pozbyć da sygnał jakiemuś młodziakowi, a ten zasztyletuje cię w drodze powrotnej do domu. Ślady zostaną starannie zatarte, ciebie spakują do worka i zakopią pod ziemią, mieszkanie prawodopodobnie podpalą.... nie zazdroszczę.
  • Odpowiedz