Wpis z mikrobloga

Nie dość, że mam tylko jedną parę butów, które strasznie śmierdzą, to jeszcze nie mam długich spodni. Cały czas chodzę w krótkich. Niedługo wrzesień i może być już chłodniej. Na koncie mam 4 zł z renty. Może rodzice mi kupią jakiś dres, tylko czy trafią z rozmiarem.
#przegryw #przegrywpo30tce
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziobnij2: Nie obraź się, bo rozumiem Twoją sytuację i częściowo Ci współczuję, ale przecież masz rentę. Idź do ciucholandu lub załóż konto na Vinted i za część następnej renty kup sobie jakieś buty oraz spodnie. Ty jednak wolisz przepi[ ]erdolić kasę w McDonaldzie i żalić się że ubrań nie masz.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: nie możesz ich wyprać? Jeśli jebią to pewnie też wyglądają niezbyt ciekawie więc wpieprzając je do pralki ich ogólnej sytuacji już nie pogorszysz. Ale nawet mając rentę możesz bez problemu kupić jakieś budżetowe obuwie.
  • Odpowiedz
@Hieronim_Josif_Bruegel_Drugi: @Noicozezebowniema Jeszcze niedawno gość wzbudzał moją litość z powodu swojej trudnej sytuacji życiowej. Teraz myślę że jest albo piramidalnie głupi albo to co on odwala jest wyższym poziomem trollingu dla zaspokojenia potrzeby atencji. Bywało że czasem nie miałem nawet ⅛ na miesiąc z tej kasy którą on dostaje. Ojciec chlał i często brakowało na jedzenie. Ale zawsze, mimo słabego zdrowia, zyebania i fobii społecznej potrafiłem jako młody chłopak
  • Odpowiedz
@dziobnij2: tak samo, tylko że chodzę w długich spodniach, bo się wstydzę swoich łydek. Kiedyś wstydziłem się rozstępów i chodziłem w bluzie w 30c do szkoły i każdy się gapił jak na psychicznego (którym jestem). Niestety nie mam papierów na łeb i już raczej nie będę mieć.

Nie nadaję się do życia.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Nie wiem czy pisząc takie rzeczy liczysz na to, że ktoś ci przeleje pieniądze na ubrania czy co. Skoro potrafisz iść do maka na żarcie to chyba nie powinno być problemem przejść się do lumpeksu i wydać podobne pieniądze na ubrania?
  • Odpowiedz