Wpis z mikrobloga

@KarnetNaGlony: Ty Janie Pawle k---a, pedale p--------y. Ja i tak wierzę w Boga k---a Buddę, katole to jakieś cioty, pedały. Jeżeli ktoś wierzy w Jana Pawła będę mu wrzucał, bo jesteś p------y. Nie lubię k---a Jana Pawła i mnie to też w-----a, to jest, c--j, oszustwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@KarnetNaGlony: Jem rybki kiedy mam ochotę, kotlety także.
Post jest dobry ale nie jedzenie miesa akurat w tym dniu bezsensowne.

Ramadan też jest bezsensowny, miałby większy sens jakby nie ograniczał wody i przeniósł posiłki na ranek, nie noc. Tyle te wszystkie religijne zwyczaje są dziś warte co wiedza średniowieczna o medycynie i człowieku, nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@KarnetNaGlony: Dziś forsowany jest model postu przerywanego który w przeciwieństwie do starodawnych wymysłów brzmi mądrze i logicznie, pozwala na zachowanie umiaru, zdrowia i nie ogranicza ludzi jakimiś nonsensownymi restrykcjami.

Oczywiście jeśli ktoś jest zdrowy, chorzy ludzie powinni mieć diety ustalone przez specjalistów.
arinkao - @KarnetNaGlony: Dziś forsowany jest model postu przerywanego który w przeci...

źródło: if

Pobierz
  • Odpowiedz
@arinkao nie no trochę beke sobie robię tak naprawdę to jestem ateista od 14 roku życia ale przez wychowanie w religijnej rodzinie mam wpojone że w piątek musi być ryba a że mi smakuje to kontynuuje ten zwyczaj xD głodówki też sobie robiłem bardzo mi pomogły na problemy żołądkowe polecam
  • Odpowiedz
  • 1
@KarnetNaGlony: Dopóki mieszkałam u rodziców to faktycznie, ten rybkowy dzień był i było OK. Jak zrobiłam karkówkę w środę popielcową to matka chciała mnie wysłać do piekła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo było w praniem w pralce i odkurzaniem w niedziele. Ale jak się zamiatało i robiło pranie ręcznie to już było spoko, bozia nie obrażona bo sąsiedzi nie wiedzą xD
  • Odpowiedz
  • 0
Tradycja jest jaka, że trzymasz całkowity post do kolacji. Żadnego śniadania, żadnego obiadu, żadnych przekąsek.


@Viking-: U mnie tak samo. Nie ma jedzenia. W swoim domu tez to wprowadziłam, małe śniadanie, i nic więcej tylko dlatego żeby byli głodni i zjedli całą wigilię.

  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: Na moje to takie obrzydzanie posiłku innym na siłę jest zdecydowanie bezczelne. Tym bardziej że siedząc pod avatarem to nawet nie wiesz jakiej kto może być wiary, bo na świecie jest religii od groma. Biorąc pod uwagę powyższe uznaje twój wpis za bezczelny i głupi.
  • Odpowiedz