Wpis z mikrobloga

  • 2
@sinuh należy podkreślić, że to Władysławowo. Bo np w takim Costa Brava to byłoby już zajebiste, odlot i duchowe uniesienie
  • Odpowiedz
@sinuh parawany też nikomu krzywdy nie robią, ale panuje nienawiść, że ludzie się grodzą jak na rodo i potem cała plaża z------a, że przejść się nie da.
To teraz wyobraźcie sobie, że wchodzi w modę robienie sobie basenów, każdy nosi folię, a później cała plaża jest z------a oczkami wodnymi - nadal tak fajnie?
Nie wierzę k---a co czytam.

Czekam teraz aż ktoś zrobi odwrotnie i będzie nosił piasek do wody, żeby
  • Odpowiedz
Poza tym chcialbym zobaczyc wasze luzne podejscie jakby ktos sie w tym utopil, trzezwy czy pijany, najlepiej dziecko


@ImCandy: uśmiechałem się czytając twoje wypociny ale tutaj już parsknąłem na głos :D
Naprawdę uczyniłeś mi dzień :D

Jak okiem sięgnąć jest MORZE, z możliwymi falami, głębinami, prądami wstecznymi, ale akurat ktoś się utopi w pół metrowym baseniku z czarnej folii :D
  • Odpowiedz
@sinuh: Jak czytam niektórych wykopkowych purystów, to się nie dziwię, że nad polskim morzem tylko przeziębienia idzie dostać xD
-Na wydmy nie wchodź, bo zbrodnia
-Autem nie wjeżdżaj bo kula w łeb OLABOGA FOKA PŁACZE
-Parawanu od wiatru też najlepiej nie, bo siara wstyd, polaczek nowocześniaczek czerwienieje na europejskim postępowym ryju
-Nie kop dołków i nie stawiaj B-U-D-O-W-L-I z piasku bo OLABOGA DZIECKO!!!!!!! wpadnie albo przysypie je piach i zdechnie
-Ognisk nie rozpalaj, bo ten piach to chyba jak styropian i
  • Odpowiedz
To teraz wyobraźcie sobie, że wchodzi w modę robienie sobie basenów, każdy nosi folię, a później cała plaża jest z------a oczkami wodnymi - nadal tak fajnie?


@radziuxd: Tak tak, miejsca na plaży braknie xD
  • Odpowiedz
@Moron: Tak rozkopana plaża jest nieprzejezdna dla służb. Uwierz mi na słowo, lawirowanie samochodem z łodzią na przyczepce po piasku między takimi konstrukcjami a ludźmi którzy nie chcą schodzić z drogi kończy się często po prostu zakopaniem i niedojechaniem do tonącego... Była taka sytuacja rok temu na Mierzei Wiślanej, człowiek zmarł a prokuratura prowadzi śledztwo o utrudnianie pracy służbom.
  • Odpowiedz