Wpis z mikrobloga

@ImCandy: Plaża to odpowiednik parku w pewien sposób, publiczne miejsce którego jest masa (serio wystarczy odejść od kurortu kilometr dalej i plaże są puste) gdzie możesz spędzeać czas jak chces. Pewnie jesteś z tych co się d----------ą jak ktoś w parku robi grilla (gdzie jest to dozwolone) i rozwiesza hamaki? :D Jaki jest sens robienia takiego basenu? Sama zabawa z jego budowania z znajomymi :) WykopoweJanusze sie zebrały i narzekają
  • Odpowiedz
@sinuh: byłem w zeszłym roku na wakacjach w turcji, hotel z pięcioma basenami dla dorosłych i trzema dla dzieci, bezpośredni dostęp do morza. Rusek wyciągnął basen dmuchany i napełnił wodą z morza i sobie tam siedział XD
  • Odpowiedz
@sinuh: Totalnie bez sensu, bo ZA MAŁE, a "bandy" zapewne są tak nagrzane, że parzą, ale ich czas, a miejsca starczy dla wszystkich, więc ja hejtować nie będę.
  • Odpowiedz
pojechac na wakacje i kopac dziure, wykladac folia i nawadniac xDDD to jak pojsc na k---y i robic tak zeby im bylo przyjemnie


@ImCandy: fajny fikoł. Jestem pewien, że dzieciaki miały przy tym nie lada zabawę.
  • Odpowiedz
@Krupier wg mnie to za wiele na publiczne miejsce. Poza tym chcialbym zobaczyc wasze luzne podejscie jakby ktos sie w tym utopil, trzezwy czy pijany, najlepiej dziecko
  • Odpowiedz
wg mnie to za wiele na publiczne miejsce.


A obiektywnie patrząc nie.

Poza tym chcialbym zobaczyc wasze luzne podejscie jakby ktos sie w tym utopil, trzezwy czy pijany, najlepiej dziecko


@ImCandy: to już jego/rodziców problem. Co ja mam do tego? Ja za dzieciaka na plaży głupsze rzeczy o-----------m.
  • Odpowiedz
potwierdzam, byłem tymi "bandami" i byłem bardzo nagrzany


@bandy: A ja potwierdzam, że nie byłeś zbyt często na lekcjach fizyki w podstawówce.
  • Odpowiedz