Wpis z mikrobloga

Szczerze to już powoli mam dość p---------a tego dzbana z pasji.
Chłop w każdym odcinku 5x podkreśla, że pije trocadero - ELITA NORMALNIE bo wiecie, napój niedostępny w Polsce a on ma na wyciągnięcie ręki.
Ego jego wystrzelone w kosmos, chłop 7 lat nagrywa filmy a dalej jest na poziomie kogoś, kto dopiero wziął telefon do ręki. Podniecanie się gównoujęciami typu SLOW MOTION jak pies łapie patyk (WOOOW) albo jakieś g---o timelapsy, ujęcia odjeżdżającego auta itp ja p------e to tylko może Bożenę podniecać. Wow zobaczcie, wchodzę na dach/myję auto! WOOOW!!!
Tych filmów nie da się oglądać już nawet dla beki, one nie mają żadnej dynamiki, akcji, montażu. One są na takim samym poziomie jak wykończenie jego busa. Po prostu totalne g---o, co nawet kogoś, kto to oglądał dla beki już znużyło.
Sorry muszę wziąć łyka troccadero dla ochłody.
Idąc dalej, to p---------e w co drugim odcinku jak WIELE OSIĄGNĄŁ bo 8 lat spał w Doblo bez łóżka a teraz ma łóżko i busa marzeń, w którym przeciętny człowiek by się zeżygał po jednej nocy z kiczu, tandety wykonania i smrodu. Okna przyklejone na sikaflex, zaciągnięte palcem jakby pierwszy raz tego palca wsadzał w dupę.
Udawanie skromnego bo ma więcej w życiu niż kiedykolwiek sobie wymarzył.
Oszukiwanie widzów, oszukiwanie siebie.
Podły charakter, który w "wiadomości dla świata" sam nakreślił, że kiedyś był zły a teraz jest dobry. Nie, takich cech z siebie nie wyplewił.
Wybanował 80% widzów, pod każdym filmem ma 15 komentarzy, ciągle te same osoby typu "obejrzałem, pozdrawiam" no c--j mnie taki komentarz interesuje, że jakiś MARIO obejrzał film - zajebiście to oddaje.
Społeczności pokasowane, kiedyś grupa na FB z uwagami - skasowana.
Typ żyje w swojej bańce. Jedyny plus to taki, że cieszy się z małych rzeczy (albo udaje), no bo cudownym jest po całym dniu znalezienie ołowianego ciężarka. Idę się napić torccadero.

#yanek #gejzpasji #odyn
dddobranoc - Szczerze to już powoli mam dość p---------a tego dzbana z pasji.
Chłop w...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-7 o 11.15.44

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dddobranoc: Dodatkowo trzeba powiedzieć o ćwiczeniach, gdybym ja ćwiczył tyle razy w tygodniu jak on naprawdę byłbym w mega formie, a Jan wygląda jak piz... Gość pod film chwyta tylko hantel, kto coś ćwiczył może to potwierdzić. Ja przewijam go tylko dla beki szukam momentu jak gość się mocniej pogrąża ;) Jeszcze jego mega dom na RODZIE, dużo by tu napisać ;)
  • Odpowiedz
@Tom3kt: dobre było jak napełnij baniak dla marihuanisty i zanim go oddal to zrobił 3 powtórzenia na bicek. oczywiscie techniką początkującego gimnazjalisty ktory pierwszy raz wybral sie na silownie z mamą
  • Odpowiedz
@andref7: Nie wiem od kiedy oglądasz tego Ancymona, ale on się chwalił, że ma ukończony kurs trenera personalnego. Wydaje mi się, że gość nigdy nie był na płatnej siłowni, bo zauważyłby, że jego technika leży i kwiczy ;)
  • Odpowiedz
@andref7: te jego powtorzenia to były na co? bo na pewno nie na biceps xd macha ręką wraz z barkiem i plecami i podnieca sie że taki ciężar bierze jak tyle mięśni używa... niech na sam biceps weźmie od wyprostu do zgięcia i zobaczymy a nie jakieś techniki z p---y
  • Odpowiedz
@dddobranoc: i jeszcze do każdego pieprzonego szorta ciągle ten sam podgład AI....
Pokazuje grzyby w lesie.....śpiewa AI
Pokazuje wodospad...śpiewa AI
Znajduje poroże....śpiewa AI
Pożygać się można
  • Odpowiedz
Podniecanie się gównoujęciami typu SLOW MOTION jak pies łapie patyk (WOOOW) albo jakieś g---o timelapsy, ujęcia odjeżdżającego auta itp ja p------e to tylko może Bożenę podniecać. Wow zobaczcie, wchodzę na dach/myję auto! WOOOW!!!


@dddobranoc: akurat odyn też tak robi że nagrywa odjeżdzanie samochodu, taki trend i ich uniwersum :D
  • Odpowiedz
Jeszcze jego mega dom na RODZIE, dużo by tu napisać


@Tom3kt: dlaczego w rodzie nie można mieszkać, a on nie ma mieszkania w bloku jeszcze czy to jest jego rodziny mieszkanie?
  • Odpowiedz
@dddobranoc mnie naprawdę dziwi, że wy go jeszcze oglądacie, jesteście masochistami przysięgam
on się już totalnie s-----l po croatia gate, nie wierzę, że wykopki go jeszcze oglądają a nie czytają streszczeń z wykopu
  • Odpowiedz