Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

LIPIEC 2024

1. Koalicja Obywatelska - 32,1% - 167 mandatów (⬇ 0,3%)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 29,1% - 164 mandaty (⬇ 2%)
3. Konfederacja - 12,4% - 56 mandatów (⬆ 1,8%)
4. Trzecia Droga - 9,9% - 42 mandaty (⬆ 0,1%)
5. Lewica - 8,9% - 31 mandatów (⬆ 1,3%)

rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

LIPIEC 2024

1. Koalicja Obywate...

źródło: canvas

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ogau: z AFD współpracuje nowa nadzieje Mentzena. Narodowcy nie chcieli z nimi koalicji a AFD nie chciała koalicji z Braunem.
  • Odpowiedz
@staley: Jak ktoś pisze o ludziach w wieku 30-40 lat, którzy dobrze zarabiają i głosują na konfę to jak to inaczej skomentować? Nikt kto naprawdę dobrze zarabia i wie, jak ciężko tu prowadzić biznes nie zagłosuje na bandę nieudaczników, którzy po pierwsze sami nie pracowali, albo nie mają biznesu, a po drugie jak już mają, to ich porady to wiedza wyciągnięta z TikToka.
  • Odpowiedz
co widzę sondaże to nie wierzę w wynik konfederosji. Lewica też zaskakuje, bo to niezłe oszołomy, ale żeby k---a 13% ludzi chciało głosować na partię jawnie prorosyjską i współpracującą z AfD? Z AfD, które chciałoby przejąć nasze ziemie. Abstrakcja totalna xD


No przecież masz odpowiedź typowego kuca. Dla niego głosowanie na partię kumplującą się z AFD jest propolskie. Ważne, że nie będzie pedałów i grilla będziesz mógł zrobić. Mózg tak wypalony gównem
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: jak ktoś nie chce głosować na popis a nie popiera nielegalnej imigracji to kto mu zostaje?

Pomyślcie, tak duża nisza do zagospodarowania, bo nie oszukujemy się sporo ludzi jest przeciwko nielegalnej imigracji, sporo ludzi chce bardziej odsunąć od władzy (czy to PiS czy PO) i nie ma alternatywy bo zostaje partia, której twarzą jest Braun, Korwin i Godek...
  • Odpowiedz
nie prościej by było wybić wyborców PiS Konfederacji oraz fanów Stanowskiego? Przecież bolszewickie metody są dość bliskie uśmiechniętym wyborcom najbardziej tolerancyjnego rządu od 89.


@minus273: cooo?

U mnie 80% poparcia ... no ale znajomi to ludzi w wieku 32-40lat z wysokim wykształceniem, dobrą pracą i niezłymi zarobkami- coś wiedzą o świecie i widzą


@Dadas77: u mnie wśród znajomych Konfa ma 110 procent poparcia, ale to ludzie w wieku
  • Odpowiedz
@Tymajster jak to cooo? Komunistyczne metody na mocnym propsie. Wystarczy wejść na jakieś pokoje na X na których wypowiadają się wyborcy PO i przyssawek, takiego chamstwa, buty i głupoty dawno nie słyszałem plus manie prześladowcze. Wiadomo, że z tymi wyborcami jest coś nie tak i to nie tylko tendencja do masochizmu, ale dopiero jak usłyszałem tych ludzi na żywo to zrozumiałem z jakim problemem i zagrożeniem "demokracji" będzie musiała się zmierzyć
  • Odpowiedz
większość ludzi wykształconych i dobrze sytuowanych popiera raczej partię głównego nurtu


@RudyMacKenzie: Oczywiście, że większość tak, Konfederację popierają ludzie żywo zainteresowani polityką i rozumiejący co się dzieje, a wbrew pozorom to max 5% populacji ... znam pewnie z 300 osób a za realnie zorientowanych uznaję 5-6 osób, poza jedną wszyscy popierają Konfederację- wiedzą co to ETS2, na czym polega pakiet migracyjny, co się aktualnie dzieje w Wenezueli, dlaczego w reklamach
  • Odpowiedz
Konfederosja to zbieranina przypadkowych osób głoszących najprostsze populizmy dla lemingów


@Wraczek: Wejdz proszę na dowolną rozmowę polityczną na youtube, wejdz na ewybory, wejdz gdziekolwiek gdzie poruszane są tematy geopolityczne i wytłumacz mi proszę dlaczego jest tam tak przytłaczająca nadreprezentacja wyborców Konfederacji- jest to przytłaczający dowód na to, że jeżeli ktoś realnie interesuje się tematem geopolitycznym to jest duża szansa, że jest za Konfederacją a grzygłupy przed telewizorem (zdecydowana większość społeczeństwa)
  • Odpowiedz
u mnie wśród znajomych Konfa ma 110 procent poparcia, ale to ludzie w wieku 21 - 37 lat co są w Mensie i na liście Forbes.


@Tymajster: różnica jest taka, że ja wam piszę prawdę, ale myślcie co chcecie- ogólnie mi to koło ch lata, ja sobię poradzę, a wy siedzcie w kawalerkach na kredyt do końca życia w stolicy i narzekajcie xD
  • Odpowiedz
@Nanuno: Są w rządzie i jeśli dają radę to będą zyskiwać. W każdym razie to KO przejmuje na siebie wszystkie sukcesy i porażki obecnego rządu.
  • Odpowiedz
@Dadas77: jest to przytłaczający dowód na to że osoby które mają powyżej 20-kilku lat nie mają czasu na wyjaśnianie jakichś przygłupów w internecie, więc powstaje ta nadreprezentacja młodych kucy spamującymi Memcenem i sigmą Braunem. Nikt zdrowo myślący na nich nie zagłosuje, ale spokojnie, z konferencji się wyrasta.
  • Odpowiedz
@An-Dagda

@Nanuno: Trzeba miec dodatkowy chromosom zeby glosowac na lewice, konfederacje, trzecia droge, KO, lub PiS


Zgadzam się z Panem. Tylko Polska Partia Przyjaciół Piwa ewentualnie Polska Partia Papierowych Ręczników.
  • Odpowiedz
@Wraczek: Mam czas bo pracuję jako lekarz dyżurny więc i tak siedzę przed kompem, stąd moja wysoka aktywność, a wiek to już prawie 2 osiemnastki kolego.
  • Odpowiedz