Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

LIPIEC 2024

1. Koalicja Obywatelska - 32,1% - 167 mandatów (⬇ 0,3%)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 29,1% - 164 mandaty (⬇ 2%)
3. Konfederacja - 12,4% - 56 mandatów (⬆ 1,8%)
4. Trzecia Droga - 9,9% - 42 mandaty (⬆ 0,1%)
5. Lewica - 8,9% - 31 mandatów (⬆ 1,3%)

rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

LIPIEC 2024

1. Koalicja Obywate...

źródło: canvas

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: mieli zmienić obwody, bo pisiory nie uaktualniali ich w stosunku do faktycznej liczby mieszkańców danego okręgu i przez to głos na lubelszczyznie np dawał więcej mandatów niż w WA-wie. też ich matecznik lubelskie i podkarpackie daje im bardzo dużo, myślę że powinniśmi wypowiedzieć wojnę tym województwom, najechac zbrojnie i pokonac siedlisko zła
  • Odpowiedz
  • 77
@rales: co widzę sondaże to nie wierzę w wynik konfederosji. Lewica też zaskakuje, bo to niezłe oszołomy, ale żeby k---a 13% ludzi chciało głosować na partię jawnie prorosyjską i współpracującą z AfD? Z AfD, które chciałoby przejąć nasze ziemie. Abstrakcja totalna xD
  • Odpowiedz
@rales ja p------e, wyobrażacie sobie 56 szurow w sejmie? Przecież na listach Konfederacji jest z 15 w miarę przystępnych osób a resztę załogi zapychali pokemonami typu Samuela T. XD
  • Odpowiedz
co widzę sondaże to nie wierzę w wynik konfederosji.


@Ogau: U mnie 80% poparcia ... no ale znajomi to ludzi w wieku 32-40lat z wysokim wykształceniem, dobrą pracą i niezłymi zarobkami- coś wiedzą o świecie i widzą, że jedyną partią jawnie proPolską jest Konfederacja, w przeciwieństwie do złodziei z pisu i agentury niemieckiej tuska- tutaj chyba działania mówią same za siebie? CPK, rekordowy deficyt, pakt migracyjny, zero działań w kierunku
  • Odpowiedz
yną partią jawnie proPolską jest Konfederacja, w przeciwieństwie do złodziei z pisu i agentury niemieckiej tuska- tutaj chyba działania mówią same za siebie? CPK, rekordowy deficyt, pakt migra


@Dadas77: xD
  • Odpowiedz
  • 26
W sondażach to konfa zawsze trzecia siła. Przychodzą wybory i nagle ledwo dostają 6%.


@ciabass: na to właśnie liczę

jedyną partią jawnie proPolską jest
  • Odpowiedz