Wpis z mikrobloga

@JustMightBe: Moja dziewczyna jest niemożliwa , mówi do mnie , idziemy się przytulić? Bo taki chlopak siedzi :) ja ze nie. Poszła do chłopaka i mówi chcesz sie przytujlic ? On ze tak dziewczyna na to Aha czyli sie przytulamy ;) poczym poszła na messa napisala ze do niczego nie doszło wysyła OPowi i mówi masz beciaku czytaj bo nuda jest ;) hehehe ( odpisuj chce atencji , mniam mniam
  • Odpowiedz
@o__0: Straszne, naprawdę xD natomiast jak nachlane Jany z obrączkami na palcach kleją się w barach do obcych kobiet to jest wszystko super, bo to przecież taka „męska” natura :))))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: nie przejmuj się ja kiedyś zawsze trafiałem na p----------e sucze, wiesz takie co jak wchodzą do klubu to facetom na ich widok sztywnieją fiuty. A potem zrozumiałem że problem nie tkwi w nich tylko we mnie :) , więc to że trafiasz na zajętych gości którzy chcą włożyć w ciebie kutasa to kwesta twoich wyborów. Z drugiej strony po twoich wypowiedziach myślałem że ty to lubisz .(
  • Odpowiedz
No doprawdy masakra, przytulić się do faceta... koniec świata. Ale wkładanie k00tasa w obcą babę to już nic takiego, przecież to tylko zwykły pociąg seksualny i wiadomo, że mężczyzna się musi realizować :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Jeśli jesteś z kimś w związku niezależnie od płci tudzież masz chłopaka/narzeczonego/męża/dziewczynę/narzeczoną/żonę (mniejsza o nazewnictwo) i się obściskujesz z innymi obcymi to podstawowe pytanie, po co jesteś z tobą osobą w związku? Nikt normalny nie chodzi
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

Nikt normalny nie chodzi i nie wkłada w obce baby, lol

Oczywiście. Żaden żonaty czy zajęty nie szuka na boku, nie podbija do obcych kobiet w klubach, nie zakłada tindera, żeby pofikać na boku i nie płodzi dzieci poza związkiem :))) Ale mężczyzna przecież może bo taka jego natura, kobieta ma być wierna temu jedynemu i trzymać dla niego wianuszek :)))
  • Odpowiedz
Żaden żonaty czy zajęty nie szuka na boku, nie podbija do obcych kobiet w klubach, nie zakłada tindera, żeby pofikać na boku i nie płodzi dzieci poza związkiem :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: To, że ktoś tak robi nie oznacza, że to jest dobre. Już nawet nie pisząc o tym, że zdrady wszelkiej maści przypisujesz wyłącznie mężczyznom co obrzydliwe jest,
  • Odpowiedz