Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: Ja tak nie myślę, to wy tak o sobie myślicie i co warto zaznaczyć, zupełnie bezpodstawnie. Przerośnięte ego niewspółmierne do tego, co sobą prezentujecie to znak rozpoznawczy większości p0lusów :))) Nie ma się czym szczycić bo tylko robicie z siebie id!otów :)))

@inrzynier: Nie jestem trollem :)))
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: Nie muszę łapać mężczyzn na dziecko, sama sobie doskonale radzę :)) poza tym to jestem na tyle rozważna, że nigdy w życiu nie zgodziłabym sie na dziecko z p0lakiem :))) p0lusy nie umieją brać odpowiedzialności za swoje czyny :)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: nie rozśmieszaj mnie , pracowałem z różnymi ludźmi, z Irańczykami też , przypuszczam że nie wiesz nawet gdzie leży Iran .

Nie przesadzaj , wpadka w kiblu czy na imprezie nie oznacza od razu zgody na dziecko.

A z ciekawości jakiej narodowości jest ojciec twojego kaszojada?
  • Odpowiedz
@solo_living_yolo: Co mnie interesuje, że pracowałeś z Irańczykami? Wielkie osiągniecie w zglobalizowanym świecie, poznałeś Irańczyka xD poznałam praktycznie wszystkie nacje z bliskiego wschodu, byłam w związku z Libańczykiem, więc o moja znajomość geografii i sytuacji geopolitycznej nie musisz się martwić :))) widać jednak, że kompleksy się z ciebie wylewają, bo poznałeś kogoś z zagranicy i się aż tak tym ekscytujesz :)))

A jeśli chodzi o kaszojada, to nie, nie posiadam.
  • Odpowiedz
Ja już nie raz mówiłam, że nie jesteśmy multikontem, lecz dobrymi przyjaciółkami w życiu realnym :))


@Mamaboss: i co, siedzicie obok siebie i mówisz, że patrz na ten wpis, wejdź napisz coś? nie rozśmieszaj mnie miras nawet. może zdobędziesz bordo na którymś koncie (bo chyba o to ci chodzi?).

serio wpisy z multikonta w odstępie czasu 5 minut w tym samym wątku, weź się ogarnij trollu.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: ohhhhh , pobieglaś poskarżyć się moderacji , co cię tak uraziło , dawaj dupy komu chcesz , ale #!$%@? się od Polaków łaskawie , a to że masz psa nikogo nie obchodzi , w Łodzi patologia tnie psy nożami lub je głodzi , posiadanie psa samo w sobie jeszcze niewiele mówi o człowieku.
  • Odpowiedz