Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie bawi retoryka ludzi uważających się za inteligentnych albo przynajmniej o inteligencji powyżej przeciętnej, gdzie w ich głowach jak ktoś powie coś niepochlebnego o PO, to jest pro PIS, a jak powie coś niepochlebnego o PIS, to jest pro PO. I to są dorośli ludzie w większości przypadków XD #stanowski #kanalzero #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@draveon: No cóż, od dawna jest grzany ten ukryty przekaz że PO to jest partia "oświeconych" i wszyscy co nie są z nimi są przeciwko nim, lata mijają a zmieniają się tylko obelgi, jak nie pisiory to konfiarze.. Psy szczekają a karawana idzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@draveon: to są takie niemal sekty żyjące w bańkach medialnych i jedni widzą wszystko przez pryzmat odklejenia z propagandy jednej bańki a drudzy z drugiej. Nie wszyscy to muszą być nawet aż tacy idioci, na jakich wychodzą.
  • Odpowiedz
@draveon: Polska jest strasznie podzielona, już nie ma normalnej dyskusji. Nie zgadzasz się z nami jesteś PO, nie zgadzasz się z drugimu to Pisior.
O to pewnie konfederata i tak w kółko nie ma nic po środku. Przykre bo od dłuższego czasu nie da się przeglądać internetu
  • Odpowiedz
@draveon: najbardziej mnie przeraża, że przez tyle lat ludzie cisnęli "stare baby", które były wpatrzone w pis i kaczora. Pewnie słusznie. Tylko, że zmieniła się władza Ci ludzie, którzy wytykali te mocherowe berety, są teraz bezgranicznie zapatrzeni w tuska. Niestety jest tak, że wyznawcy zawsze mówią, że wszystko co ich partia robi to najlepsze, a opozycja najgorsze. i tak do usranej smierci xD
  • Odpowiedz
@draveon: Tacy ludzie to by kukle wylizali Stonodze byleby udostępnił coś pogrążającego Stanowskiego albo PiS. Oczywiście po drugiej stronie "barykady' byłoby podobnie. Przeraża mnie to.
  • Odpowiedz
@draveon: Dzięki za ten komentarz, bo po tym co tu wybiło po s--------------e stanowskiego doszedłem do wniosku, że jestem na tym portalu ja i same partyjne boty.
  • Odpowiedz
@kamil-talaga-18

Nie zgadzasz się z nami jesteś PO, nie zgadzasz się z drugimu to Pisior.

O to pewnie konfederata i tak w kółko nie ma nic po środku.


A jak jebiesz wszystkich sprawiedliwie to jesteś najgorszy - SYMETRYSTA!
  • Odpowiedz
@draveon: To jest jeden z moich zarzutów do sekciarzy i usmiechnietych. Tych co znam osobiscie pytam wprost- co i kto im wkręcił ze powinni czuc sie lepsi i inteligentniejsi od reszty xD przeciez to jest autopałowanie sie do wyimaginowanej lepszosci nad kims kto nie głosował na partię X
  • Odpowiedz
@draveon: myślę że to jest przede wszystkim problem internetowych dyskusji i przypuszczam że spowodowany przede wszystkim ogromnymi masami trolni w internecie.

Ja widzę (nie wiem na ile moje obserwacje są słuszne) w sieci (przede wszystkim na wypoku, bo nie mało widuję politycznych dyskusji poza tym) ogromne natężenie prania mózgów, postaci "wszystko co podaje w wątpliwość słuszność naszej opcji ma powodować negatywną emocjonalną reakcję".
Ludzi dzieli się na "swoich" (czyli dobrych
KEjAf - @draveon: myślę że to jest przede wszystkim problem internetowych dyskusji i ...

źródło: image_2024-08-06_125820133

Pobierz
  • Odpowiedz
@draveon: prawda, a ta akcja Stanowskiego tylko to potwierdza. Chłop zrobił taką akcję, która miała na celu wyśmiać Stonogę, oraz dziennikarzy (podkreślam - DZIENNIKARZY), którzy powinni wyłapać nieścisłości, bo od tego są, a tego nie zrobili, a wykopki jak zwykle wykorzystują to do walk plemiennych między "lewakami" a "prawakami" xd
  • Odpowiedz
@draveon jest różnica między krytyką a powtarzaniem partyjnego bełkotu. Jak ktoś mówi "nie lubię PO bo x i y" i jest to w stanie uzasadnić to spoko. A jak mówi "Tusk jest Niemcem i chce zniszczyć cpk" to powtarza partyjny bełkot i jego zdanie nie ma żadnej wartości.
  • Odpowiedz