Wpis z mikrobloga

Jak pokazał raport GUS gnizadownicy to głównie mężczyźni. Zwykła Julka z małej miejscowości bez problemu znajdzie pracę w wojewódzkim za minimalną 4,5k (brutto=netto), wynajmie 2 pokoje z koleżanką, a po pół roku wyprowadzi się do mieszkania #programista15k poznanego na #tinder

#nieruchomosci
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pamareum: No ja znam sporo przypadków, ale bez tej części o programiście 15k, w zasadzie bez partnera ogółem.

Kobiety mają chyba takie coś, że muszą być niezależne, a faceci często mają wywalone i bez partnerki się nie wyprowadzą.

Swoją drogą, inaczej to jest pewnie w konfiguracji miasto/wieś, bo co innego mieszkać ze starymi na 50m w bloku, a co innego w wielkim domu, który może być nawet piętrowy.
  • Odpowiedz
@pamareum:

no patrz, a tyle mowia ze kobiety mniej zarabiaja, szkalne sufity, nie chce ich w dobrych posadach..... CUDA ;)

A to takie proste: wystarczy znalezc faceta z mieszkaniem :)

Czy ktos sie przypadek ze to facet wprowadzil sie do dziewczyny? :) Tzn wiadomo ze sytuacja mozliwe, ale w jakiej proporcji? ;)
  • Odpowiedz
No ja znam sporo przypadków, ale bez tej części o programiście 15k, w zasadzie bez partnera ogółem.


@Kryskamatyska: do czasu. Potem poczucie bezpieczeństwa i płodność o sobie przypomną, a kobiety mają pełen arsenał by nawinąć facetowi makaron na uszy. Nie jeden chad już został złapany w sidła.
  • Odpowiedz
@pamareum: biorąc pod uwagę moja stara klasę z liceum to nie licząc tych osób w związku to w sumie 1 laska została w powiatowym i dwóch chłopa, ale no jeden to nawet prawka nie ma i był już totalnie dziki a drugi chce się wyprowadzić, więc w sumie to zależy, trza sprawdzić jak to się rozkłada jeśli chodzi o pójście na studia
  • Odpowiedz
stop promowaniu na siłę nowego określenia - gniazdownik. Kiedyś tego słowa się nie słyszało, dziś ktoś to promuje. Ciekawe kto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Kobiety mają chyba takie coś, że muszą być niezależne, a faceci często mają wywalone i bez partnerki się nie wyprowadzą.


@Kryskamatyska: One tak bardzo muszą być niezależnie, że po paru tygodniach niezależności wyprowadzają się do chłopaka.
  • Odpowiedz
Kobiety mają chyba takie coś, że muszą być niezależne, a faceci często mają wywalone i bez partnerki się nie wyprowadzą.


@Kryskamatyska: kobiety mogą być niezależne bo się od nich niczego nie oczekuje wychodzą z założenia że jakoś to będzie i prędzej czy później znajdą chłopaka z którym "razem" się ustatkują czyli albo on zapewni bezpieczeństwo albo no rzeczywiscie razem to zrobią. Mężczyźni zostają w domu, bo wolą oszczędzić i wiedzą
  • Odpowiedz
@pamareum: no fajny miarodajny raport. Mieszkam poza domem rodzinnym jakieś 8lat, ale dalej tylko tam jestem zameldowany i jdg zarejestrowane. Czyli wedle definicji i statystyk też jestem darmozjadem na utrzymaniu rodziców?
  • Odpowiedz
@pamareum: dlatego kobietom tak łatwo korzystać z zycia, wszystko opłaca ci ojciec / chłopak, drinki w barach etc opłacą ci spermiarze, nie musisz bawic się w oszczedzanie / inwestycje bo po 30 po prostu wprowadzisz sie do beciaka, który grindował ostatnie 20 lat
  • Odpowiedz