Wpis z mikrobloga

Witam, nie chce mi się, ale muszę wrzucić "schizo" posta - mam takie postanowienie - postować, streamować.
Wczoraj zadzwoniłem do siory zapytać się, czy jak zatrzyma mnie policja to pomoże im #!$%@?ć mnie np. robiące ze mnie pedryla. Powiedziała, że nie, że nikt mnie nie aresztuje za żadne narkotyki, nikt nie chce mnie zabić, nikt mnie nie chce w nic wrobić.
Pytałem o to bo kontekst jest taki, że dzieciaki moich sióstr zawsze przyjeżdżały do mnie na noc, pograć na kompie, hojojy pooglądać and shieet. Więc w paranoi obawiałem się takiego scenariusza, że pomogą mnie #!$%@?ć, żeby się mnie pozbyć - jestem obciążeniem - czasami zakupy mi zrobią, generalnie oddaje za nie pieniądze, ale nie zawsze, czasami nie maiłem bo przepalałem. Jestem czysty od jakiś 6 tygodni.
Zapytałem też, czy wie o moich zdjęciach latających od 8 lat po mieście - powiedziała, że nie - ale jej koleżanki wiedzą xD. Jestem nie tylko obciążeniem, ale też wstydem.
Powiedziała też, że boi się do mnie przychodzić, bo widziała kawałek jednego z moich nagrań, na którym sram na kogo się da(nie jest dostępne, będzie, jeśli zniknę, jest całkiem zabawne). Ja ostatnio byłem u niej nową kuchenkę pomóc wnieść, przy okazji wymieniliśmy się słoikami z ogórkami.
Zapytałem też, czy jeśli w poniedziałek, wyjadę stąd w #!$%@? to, czy ktoś będzie mnie zatrzymywał (np. policja na dworcu), powiedziała, że nie.
Może pora spróbować? Urządzić małą prowokacje?

Dzisiaj matka ma urodziny, więc wpadnie moje rodzeństwo.
Będziemy jeść ciasto i pić gorące napoje, a oni będą udawać, że nic mi nie grozi.
Moja rodzina boi się powiedzieć mi "musisz się #!$%@?ć - tak będzie lepiej dla nas".

A ja nie mogę się #!$%@?ć, mam w #!$%@? rzeczy do zrobienia.

WKLEJAM JE W CELACH EDUKACYJNYCH - Jeśli tak jak twierdzę, zostanę zamordowany - to sprawdzimy ile czasu służby potrzebują na usunięcie takich kanałów, jeśli tak jak twierdzi 70% osób, które mi odpisywały jestem chorym człowiekiem - to można zobaczyć, jak wygląda rozwój takiej choroby xD. Te wystawiam do odstrzału, mam inne, których linków nie podaje.

Linki do moich kanałów, na których są zapisy ze streamów - rozmowy z wykopkami (głownie z tagu #przegryw lub #narkotykizawszespoko ), albo se rysuje, albo śpię i chilluje z kotem - dzięki nim czuję się bezpiecznie, kiedy dostaje napadów lęków.
Postaram się streamować na nowym kanale DKStrefa, a nie Zygmundo - moja rodzina go subskrybuje, a zabronili mi nagrywać, bo "się wszyscy z nich śmieją".

https://odysee.com/@zygmundo:5
https://rumble.com/c/c-6581467

https://www.youtube.com/@zygmundo
https://www.youtube.com/@DKStrefa nowy

Zachęcam też do kontaktu z @prawiczek92 i dostęp do disco - gość streamuje dymy, pyta ludzi o najlepsze sposoby na popełnienie sb, co chwile go ktoś gania, wczoraj o 3:10 został pobity w Mielnie. Polecam.
Pozdrawiam

#przegryw #narkotykizawszespoko #narkotyki #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet #samotnosc #samobojstwo <-- dopisuje ten tag bo obawiam się, że to mi zrobią.
Wołam bo boję się szadoła.
@Alvarez17 @kontophone @Ptysiu_323 @AKOMU_TOPOTRZEBNE @prawiczek92 @PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @Mr_3nKi_ @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli tak jak twierdzi 70% osób, które mi odpisywały jestem chorym człowiekiem - to można zobaczyć, jak wygląda rozwój takiej choroby xD


@Zamordowany_przez_policje_pedau: To nie jest rozwój, tylko stadium zaawansowane. Dziwisz się, że siostra nie chce przyjeżdżać do chorego człowieka bo się boi czy czegoś nie #!$%@?? Wszystko co wypisujesz jest nieracjonalne. Umówiłes się już do tego psychiatry prywatnie?
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_:
Nie jestem w nic zamieszany.
Osoby, które mają mnie odwalić zmieniają się w czasie, najpierw byli to pierwotni prześladowcy,
potem doszła policja (która wszystkich ratuję przede mną, bo ja się na wszystkich mszczę za prześladowania ubijając i gwałcąc im dzieci i robię to od ośmiu lat, ale nie siedzę w więzieniu, bo ja to robię w ich głowach w przyszłości uuuu, nie szukaj tu logiki, ludzie którzy mnie prześladują, albo się przyłączają są z nią na bakier, dlatego taki bezsens często powstaje z moich wpisów, to nie ja jestem nie logiczni tylko ich pomysły).
Teraz doszli jacyś lokalni raperzy, którzy szukają w ubiciu mnie szansy na wystrzał kariery. Ja wiem jak to brzmi xD, ale tak
  • Odpowiedz