Wpis z mikrobloga

@maateusz123: Śmiem twierdzić, że osobiście będę tak miał ze sporą częścią muzyki i ogólnie pop-kultury na której się wychowałem, na której większość z nas się wychowała tak naprawdę.
  • Odpowiedz
Nie myśleliście o jakiejś współpracy? Dobrze Wam to wychodzi.


@MrPerfetc: Jak widzę, że ktoś coś takiego pisz to zawsze się zastanawiam czego niby nie słuchali frajerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz