Wpis z mikrobloga

@maateusz123: No właśnie mi się to kojarzy z takimi ''wielkimi ulicznikami'' reprezentującymi biedę w drogich ubraniach ze skateshopu przez których wstyd się tak trochę było przyznać, że RPK słuchasz.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: pamiętam, jak w podstawówce na wycieczce szkolnej słuchałem sobie LP i jakiś sebix wziął ode mnie słuchawkę i stwierdził, że jakiegoś gówna słucham. Jak się spytałem, czego on słucha, to odpowiedział, że disco polo. Więc no ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pamiętam, jak w podstawówce na wycieczce szkolnej słuchałem sobie LP i jakiś sebix wziął ode mnie słuchawkę i stwierdził, że jakiegoś gówna słucham. Jak się spytałem, czego on słucha, to odpowiedział, że disco polo. Więc no ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cutecatboy: U mnie na wycieczce szkolnej w podstawówce mieliśmy takiego kolegę Andrzeja w klasie co dostał na komunię chyba MP4 Creative i ten taki głośnik co
Cztero0404 - >pamiętam, jak w podstawówce na wycieczce szkolnej słuchałem sobie LP i ...
  • Odpowiedz
pamiętam zawsze najwięksi frajerzy słuchali tego


@walk_man: Skoro tego słuchali frajerzy to aż boje się ciebie zapytać 'czego' słuchali ci 'normalni'...

#!$%@? nie wiem, Ich Troje i finalistów Idola? Disco Relax w niedzelę rano? Peji i Molesty? Manieczek i Energy 2000? Enrique Iglesiasa czy Pink? No weź powiedz XDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
no juz lepiej rapujacych mudzinów niz niz numetalu


@Mekki: Wtedy nawet mudziny nie rapowały bo to była era panowania Eminema. Mudżiny to sobie robili balladki RnB. Taka tępa łysawo-dresowa #!$%@? patologiczna zwana słuchaczem rapu nawet wtedy słowa po angielsku nie znała.

O Rammsteinie też to powiesz? xD
  • Odpowiedz