Wpis z mikrobloga

@MechanicznyTurek: Ja nie w temacie. Kumpel mi dzis pokazal mema z kolesiem z prawej i wyjasnil:

To jest koles 51 lat. Turek co se przyjechal na igrzyska. Inni jjakies dowalone okulary czy inne sprzety itp a ten se tak strzelal. Wystrzelal srebro :DDDD

jak kumpel mnie w uja nie robil to musze przyznac ze mega beka :)

Na Twoim memie to chyba dwie rozne konkurencje :)
  • Odpowiedz
Ale ten Turek nie "se przyjechał",


@Limonene: Az musialem osobny komentarz napisac zeby nie mieszac watkow.

Absolutnie nie bylo moim zamiarem obrazenie tego kolesia. To ze napisalem "se przyjechal" to chodzilo mi o to ze po prostu wpadl jak stary wyjadacz i pozamiatal oskarkow :)

lapa w kieszeni, total wyjebongo i srebro. A ci jakies sprzety, postawy itp. A on wszedl i pozamiatal :P
  • Odpowiedz
@Limonene @MechanicznyTurek raczej nie te same. Koleś po lewej raczej strzela z broni długiej (ręka z tyłu też trzyma broń) i ma lunetę. Do pistoletów raczej mieli te śmieszne okularki (których ten po lewej nie ma).
No i w ogóle ma zupełnie inną postawe, ręka z przodu nie jest wyciągnięta

Ale obrazek i tak śmieszny
  • Odpowiedz
akurat z tego co jakiś Mirek tłumaczył to w tej dyscyplinie ręka w kieszeni to nic niezwykłego, jakoś to ułatwia postawę czy coś


@MechanicznyTurek: To powiedz to temu z lewej :)
Czyli mialem racje - akurat na tym memie to nie te same dyscypliny :)
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek: Luzik. chill i zero spiny. Widziales ":)" na koncu zdania? :)
To bylo pytanie retoryczne :P

mem spoko ale tak sie poskladalo ze jak ktos w temacie to od razu zauwazy ze cos jest nie tak. Mem dla bycia memem jest spoko.

Ale ten koles z prawej tak rozwalil system ze nie nalezy go umieszczac w memie ktory "conieco"
  • Odpowiedz