Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie co się stało. Barbara Butch, która wystąpiła w roli Jezusa w przedstawieniu kpiącym z katolików podczas ceremonii otwarcia igrzysk płacze, że stała się ofiarą wyśmiewania i przykrych komentarzy. No niesamowite. Powinna się cieszyć, że dostaje tylko niepochlebne komentarze na insta, bo gdyby chodziło o wyśmiewanie islamu już by nie miała głowy albo była poparzona na całym ciele od podpalenia żywcem.

#paryz2024 #bekazlewactwa #bekazgrubasow
WielkiNos - Nie uwierzycie co się stało. Barbara Butch, która wystąpiła w roli Jezusa...

źródło: temp_file3798909340717614706

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos świetna odpowiedź, zgadzam się w 100%. Dodatkowo strasznie mnie irytuje ta moda na wyśmiewanie wszystkiego, co jest związane z katolicyzmem. Czy to jest mowa o samochodach, wojnie, jedwabnikach etc zawsze znajdzie się ktoś, kto nawiąże do katolików oczywiście w negatywny sposób.
  • Odpowiedz
Czy to jest mowa o samochodach, wojnie, jedwabnikach etc zawsze znajdzie się ktoś, kto nawiąże do katolików oczywiście w negatywny sposób.


@nieuwegein: Zgadzam się, zawsze znajdzie się taka osoba, która negatywnie nawiąże do katolików. Tak negatywnie, jak na zaufanie do instytucji kościoła wpływało masowe gwałcenie dzieci przez kler i jego systemowe ukrywanie przez przełożonych.
  • Odpowiedz
Nie uwierzycie co się stało.


@WielkiNos: ja nie wierzę, że jest w końcu cokolwiek, co na tyle ruszyło wierzących, że wywołują realną presję i dostają przeprosiny, a organizatorzy płaczą zamiast ich wyzywać od zaścianka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@bacaa90:

Zgadzam się, zawsze znajdzie się taka osoba, która negatywnie nawiąże do katolików. Tak negatywnie, jak na zaufanie do instytucji kościoła wpływało masowe gwałcenie dzieci przez kler i jego systemowe ukrywanie przez przełożonych.


Jeśli posiadasz jakieś informacje na ten temat, jesteś w obowiązku to zgłosić do odpowiednich służb. Rozumiem, że czekasz, aż cię wpierw mama odbierze z kolonii?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: uważaj bo pod ostatnim postem na temat grubasów, jedna mirabelka (chociaż nie wiem czy to mirek czy mirabelka)) toczyła krucjatę przeciwko mnie że spaślaki są fajne i to choroba i nie wolno się śmiać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zabawne, myślałem jak ktoś już kogoś chce wyśmiewać to chociaż jest przygotowany na krytykę xD nie ma co jej dawać atencji i zapomnieć o niej.
  • Odpowiedz
Jakiego #!$%@? Jezusa. To był Apollo podczas uczty dionizosa.


Gdzie widzisz jakiekolwiek nawiązania do mitologii katolickiej w tym przedstawieniu?


Od razu odpowiadam - aureole katolicyzm ukradł od innych religii. Grecy z Aureolą przedstawiali właśnie Apolla.


@revente: @NonOmnisMoriar Ona sama napisała na Instagramie, że gra Jezusa i jest nowym Mesjaszem, nie ma sensu tego wklejać po raz setny. BTW Dionizos był też kultem w Biblii narzuconym Zydom i z którym
  • Odpowiedz
nie wiem czy zauważyłeś, ale cały świat posiada na ten temat informacje. Bo trąbi się o tym w mediach od dłuższego czasu.


@bacaa90: no ale nie zwalaj na cały świat. Masz jakieś informacje to zgłaszaj to do odpowiednich służb.

§ 1. Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję.
  • Odpowiedz