Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie co się stało. Barbara Butch, która wystąpiła w roli Jezusa w przedstawieniu kpiącym z katolików podczas ceremonii otwarcia igrzysk płacze, że stała się ofiarą wyśmiewania i przykrych komentarzy. No niesamowite. Powinna się cieszyć, że dostaje tylko niepochlebne komentarze na insta, bo gdyby chodziło o wyśmiewanie islamu już by nie miała głowy albo była poparzona na całym ciele od podpalenia żywcem.

#paryz2024 #bekazlewactwa #bekazgrubasow
WielkiNos - Nie uwierzycie co się stało. Barbara Butch, która wystąpiła w roli Jezusa...

źródło: temp_file3798909340717614706

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@revente powiedz mi geniuszu, co robi stół z 12 osobami na Olimpie? To że wrzucisz screenshota jak był jakiś smerf nie znaczy że nie było też stołu z Jezusem
  • Odpowiedz
powiedzcie mi geniusze, co robi dionizos na stole u Jezusa na wieczerzy?


@revente: Już napisałem- to jest prześmiewcze, bo to był wrogi Izraelitom kult narzucony przez okupantów i tak był obecny w Biblii.
  • Odpowiedz
@Rga79: No może to że Bogowie znani byli z ucztowania?

To że wrzucisz screenshota jak był jakiś smerf nie znaczy że nie było też stołu z Jezusem

Gdzie tam masz Jezusa xd? Ma brodę? Trzyma Chleb i wino?

Jest
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ma sporo racji. Abstrahując od ceremonii otwarcia i tego całego zamieszania którego nie śledzę, to w sieci niektórym zdrowo o--------a a aktywność komentujących daleka jest od granic zdrowego rozsądku. Kobieta jest otyła, to prawda. Pewnie niedługo poniesie zdrowotne konsekwencje swoich decyzji. Uważam, że hejtem nie jest napisanie tego wprost, że ktoś jest gruby, niezdrowo wygląda, powinien za siebie się wziąć bo za moment będzie tylko gorzej, nie wygląda ładnie,
  • Odpowiedz
I co? Samo odgrywanie jakiejś postaci nie jest kpieniem. Na jaselkach masa ludzi przebiera się za anioły/świętych i to chyba nie jest kpienie z katolicyzmu.


@NonOmnisMoriar: Mocno niesmaczne jak ktoś nazywa się nowym Mesjaszem, a Drag Queen grają z dziećmi w jednym spektaklu nawet obiektywnie dla większości, a dla danej religii po prostu przesmiewcze.
  • Odpowiedz
@IksdeHeheh:
Co ma do rzeczy co sobie myśli jakiś performer?

Nie każda scena przy stole musi nawiązywać do biblii ¯\(ツ)/¯ Ubiór i gesty postaci nie wskazują na ostatnią wieczerzę tylko ucztę dionizosa.

Wskaż mi 1 element nawiązujący do mitologii katolickiej a nie greckiej.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale ty porównujesz kurde szatan która wyraziła swoją własną opinię i została za nią oceniona, do aktorki w pracy, która dostaje internetowe wyzwiska za to, że nie podobały się komuś przekaż spektaklu w którym uczestniczyła, ale za niego nie odpowiada. Serio trzeba ci to tłumaczyć?
  • Odpowiedz
  • 0
ale ty porównujesz kurde szatan która wyraziła swoją własną opinię i została za nią oceniona, do aktorki w pracy


@justkilling nie, mówię, że na hejcie można zrobić fejm i Kurdej Szatan jest przykładem.
  • Odpowiedz