Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie co się stało. Barbara Butch, która wystąpiła w roli Jezusa w przedstawieniu kpiącym z katolików podczas ceremonii otwarcia igrzysk płacze, że stała się ofiarą wyśmiewania i przykrych komentarzy. No niesamowite. Powinna się cieszyć, że dostaje tylko niepochlebne komentarze na insta, bo gdyby chodziło o wyśmiewanie islamu już by nie miała głowy albo była poparzona na całym ciele od podpalenia żywcem.

#paryz2024 #bekazlewactwa #bekazgrubasow
WielkiNos - Nie uwierzycie co się stało. Barbara Butch, która wystąpiła w roli Jezusa...

źródło: temp_file3798909340717614706

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: baba xD przeciez to #!$%@? jakiś waleń, niech #!$%@? do oceanu.
Nic mnie tak nie #!$%@? jak promowanie otyłości i tego body positive - juz zniose babo chlopa.

Ale #!$%@? jak widze te walenie tanczance w reklamie adidasa albo te sumity co tańczyły pod prześcieradłem w zalando to miałem ochotę #!$%@?ć monitor.

#!$%@? otyłość to jest kalectwo!! #!$%@? mózgowe.
  • Odpowiedz
@Babaloo: Przecież świat zawsze taki był. Zwłaszcza wirtualny i szczególnie jak jesteś taką osobą jak ona. Nie powiesz mi, że o tym nie wiedziała na co się pisze biorąc w tym (otwarcie IO) udział i reprezentując taki a nie inny zestaw dość skrajnych poglądów. Ona raczej doskonale zdawała sobie sprawę jakie będzie sprzężenie zwrotne, a to co teraz robi to jest moim zdaniem kolejny cyniczny cykl życia kontrowersyjnej egocentrycznej instagramerki,
  • Odpowiedz
@WielkiNos czyli #!$%@? wolnosc slowa bo nam prawakom sie nie podoba? Mozna meczyc kazdego kto sie nabija albo parafrazuje jezuska? Wysmiewaja nasza religie, wiec trzeba ich dojechac ale jakby wysmiewali Islam lub żydow to juz grupa prawackich przyglupow bylaby po drugiej stronie barykady. Brawo za popieranie hejtu
  • Odpowiedz
@WielkiNos: żaden muzułmanin nie ruszy takiej tłustej świni to harram. A moja żona mi wczoraj powiedziała dość słuszna rzecz: tu chodziło o to, żeby się na nią wylał hejt. Jest gruba, jest żydówka. Jak śmiecie śmieć?
  • Odpowiedz
@WielkiNos rozumiem bycie lewakiem, gejką, antyklerykałką, nawet bycie francuzką można jej wybaczyć.
Ale bycie grubym...

nawet nie grubym, a chorobliwie otyłym. Czy ci ludzie wstają codziennie, patrzą w lustro, i myślą "jest ok, nie ma co zmieniać w moim ciele"?
  • Odpowiedz
  • 2
@Logytaze haha lewacy wielcy znawcy sztuki jak jedyne wpisy w google o tym obrazie to wasze wysrywy. Już wierzę, że np. Maja Staśko wiedziała o istnieniu tego obrazu dopóki ktoś go nie odkopał z czeluści kilka dni temu.

@Remus00 to są przetłumaczone z angielskiego komentarze. Hejt pochodzi od ludzi różnych narodowości.

miłosierdzie katolików w praktyce xD


@maskotkadomowa skąd pomysł, że to katolicy, a nie np. ateiści, którzy nie popierają
  • Odpowiedz
przecież sama tak pisała na insta.


@frems: Mogła nawet napisać, że przebrała się za papieża - nic nie poradzę na jej brak edukacji. Reżyserem inscenizacji był ktoś inny.

Z resztą jak ktoś widzi Satyra z brodą w wieńcu i twierdzi, że to mitologia chrześcijańska to już musi być jakimś wyższym poziomem prawicowego #!$%@? xD
  • Odpowiedz
płacze, że stała się ofiarą wyśmiewania i przykrych komentarzy


@WielkiNos: nie ma nic innego do roboty? ważąc tyle, co załadowany gruzem do pełna jelcz, nie zostało jej już zbyt wiele życia, więc może powinna je lepiej wykorzystywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz