Wpis z mikrobloga

Jak się zakochać? Ewentualnie poprostu poczuć coś więcej do drugiej osoby?

Szukam i mam jakieś relacje z dziewczynami ale nie potrafię nic więcej do nich poczuć, po czasie zaczynam się nimi nudzić, olewać i w sumie to mogło by ich nie być. W taki sposób straciłem jedną z ciekawszych dziewczyn jaką prawdopodobnie spotkałem w swoim życiu, teraz tego żałuję ale schemat nadal się utrzymuje.

#psychologia #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Normalny-czlowiek: no i co by ci to dało gdybyś "kochał" tamtą laskę, jak i tak byś dostał od niej kopa na pożegnanie.
Już lepiej skup się na sobie, kariera, majątek, sukces :) a związki traktuj tak jak robią to kobiety - praktycznie
A nie że szukasz miłości, która jest tylko wymysłem romantycznym, żeby ludzi utrzymać w monogamii
  • Odpowiedz
@Normalny-czlowiek: Masz jakieś uszkodzenia, może unikający styl przywiązania i bojąc się bliskości, wyzbywasz się też "poczucia tego więcej", co jest niczym więcej jak krótkotrwałym okresem demo, w którym musisz się naruchać i jak najbardziej związać z kobietą, by ją po prostu polubić i w męski sposób pokochać-zaopiekować się.
  • Odpowiedz
@Normalny-czlowiek jest kilka opcji do sprawdzenia, najlepiej w tej kolejności co podałam:
1. Sprawdź czy nie masz unikowego stylu przywiązania który polega na ucieczce od bliskości
2. sprobuj z facetem relacji bliższej
3. Może jesteś z grupy osób aromatycznych i nie potrzebna Ci bliska relacja romantyczna a wystarczy sam s--s za pieniądze albo nawet i tego może nie potrzebujesz bo jesteś aseksualny do tego.
  • Odpowiedz