Wpis z mikrobloga

@Apaturia: ()
Gdy ktoś pyta mnie, jaka książka miała największy wpływ na moje życie, odpowiedź jest zawsze tylko jedna ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Apaturia: ach, co tu dużo mówić :) Wiele już zostało powiedziane na temat Tolkiena, ludzie znacznie mądrzejsi ode mnie zabierali głos, ja mogę tylko przytakiwać i się cieszyć (ʘʘ)
I dzięki za okolicznościowy wpis z tą datą :)
  • Odpowiedz
@Apaturia Cała trylogia to mistrzostwo, ale pamiętam że przez Drużynę Pierścienia było mi bardzo trudno przebrnąć jako dzieciakowi w chyba 4 klasie podstawówki. Jak czytałem, to byłem już po obejrzeniu filmu i to bieganie po lasach w Drużynie Pierścienia książkowej, mocno mi się rozmijało z filmową wersją XD

Pomęczyłem się z nią ponad rok, a kolejne dwie części już w miesiąc skończyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Apaturia: @Majku_ Ech, Trylogia to jedyna rzecz jaką ukradłem... dosłownie. Pożyczyłem z biblioteki, w szkole podstawowej, przeczytałem i oddałem. Potem po prostu wyniosłem w plecaku. Na swoje "usprawiedliwienie" powiem że wtedy nie było w księgarniach do kupienia. Mam do dziś, ze stemplami ze szkolnej biblioteki.

Jak czytałem, to byłem już po obejrzeniu filmu i to bieganie po lasach w Drużynie Pierścienia książkowej, mocno mi się rozmijało z filmową wersją
  • Odpowiedz
Dziś 70. rocznica wydania Drużyny Pierścienia


@Apaturia: Chwilę mi zajęło żeby ogarnąć że to chodzi o książkę, a nie film xD
  • Odpowiedz