Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wszyscy narzekający na Polki na Tinderze nigdy nie widzieli jak to jest po drugiej stronie barykady.
Możecie mówić co chcecie, ale Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze i kto myśli inaczej chyba wcale nie podróżuje za granicę. Dodatkowo nadal nie są aż tak przesiąknięte nazi-feministycznymi głupotami jak kobiety z Zachodniej Europy/USA ani też nie są takimi księżniczkami utrzymankami jak Ukrainki/Rosjanki.
Wiele razy widziałam jakie dziewczyny wyświetlają się na Tinderze u moich męskich kolegów i naprawdę wybór pięknych kobiet jest OGROMNY.
Za to jaki Polki mają wybór na Tinderze? Zakolaki, łysi, twarze jak księżyc w nowiu, piwne brzuchy, skinny fat, brody zakrywające słabą linię żuchwy. Ale to jeszcze nie jest najgorsze. Styl ubierania się - to Polakom zupełnie nie wychodzi, a przecież to nie jest jak ze wzrostem, że nie ma się na to wpływu. Co prawda wśród młodszych pokoleń jest już z tym lepiej, ale nadal jest po prostu źle.
Nie skupiam się jednak głównie na wyglądzie. Polacy rzadko piszą pierwsi, zachowując się jak księżniczki a dodatkowo często nie potrafią ciekawie zagadać lub poprowadzić rozmowy. Rozmowa skupia się głównie na pytaniach w stylu "co tam porabiasz?". Chcę tu podkreślić, że ja też czasem piszę pierwsza i prowadzę rozmowę, zadając jakieś ciekawsze pytania. Ghosting bez powodu? Nie ma problemu! Jeśli chodzi o zainteresowania, to wielu polskich facetów ma jakieś ciekawe, jednak nadal duża część pasjonuje się tylko tym jak inni chłopacy kopią w piłkę, piłują swojego grata na parkingu Lidla albo ich pasją jest picie napoju chmielowego przed telewizorem.
I żeby nie było - ja nie hejtuję wszystkich Polaków i nie uważam że kompletnie nie ma z czego wybierać. Jednak wkurza mnie niesamowicie jak na tym portalu i nie tylko tutaj mówi się że "p0lki" to są takie paskudne i w ogóle nie warto z nimi się spotykać, co tylko nakręca nienawiść obu płci do siebie.
Polacy- spójrzcie proszę na siebie i zadbajcie o siebie z zewnątrz i wewnątrz tak bardzo jak tylko możecie to pewnie zainteresuje się wami jakaś fajna dziewczyna. Dopóki będziecie pluć jadem na kobiety i totalnie mieć wysrane w to jak wyglądacie i co sobą reprezentujecie, nie nastawiajcie się na to że dziewczyny będą się na was rzucać, bo my kobiety w porównaniu do was jesteśmy singielkami zawsze z wyboru, nie z konieczności.
Polecam też zobaczyć jacy faceci wyświetlają się na Tinderze w Polsce od waszych koleżanek to może zmieni się wam światopogląd w tej kwestii.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Noicozezebowniema: Ciekawi mnie ta wysoka liczba plusów przy Twoim komentarzu, na wykopie na ogół się twierdzi, że każda kobieta ma setki adoratorów i może wejść w związek w każdej chwili.

Otyłe, niskie, wytatuowane, włosy spalone farbowaniem, usta spompowane, ubrane albo na lumpa, albo na dziwkę.


@Tja88: Nie mam nic z tych wymienionych rzeczy, czy to oznacza, że nie jestem Polką?
  • Odpowiedz
Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze

zalecam wszystkim facetom czytającym ten wpis wakacje gdzieś na południu europy np. we włoszech, nie pożałujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@truskafa Wiem, że prowokacja, ale odniosę się mimo wszystko do tego fragmentu o ubieraniu się młodych ludzi, którzy rzekomo wyglądają lepiej. Nie wyglądają. Wystarczy na nich spojrzeć, żeby wiedzieć, że za ich garderobą nie stoi żadna idea, jakaś myśl przewodnia. Oni po prostu wkładają na siebie przypadkowe ubrania i rżną głupa, że tworzą "swój styl". Wszyscy ubierają się tak samo, w dodatku niechlujnie jak brudasy. Od widoku spodni dzwonów i brudnych
  • Odpowiedz
kopią w piłkę, piłują swojego grata na parkingu


To nadal znacznie lepsze hobby niż kobiece oglądanie seriali i lubię podróże. Uprawa sport z własnej nieprzymuszonej woli i robi coś co mu sprawia frajdę do tego pewnie razem ze znajomymi. Bez urazy ale często nawet przeciętny facet z zawodówki kładzie na łopatki kobiety jeśli chodzi o posiadanie hobby i jakiekolwiek zainteresowania.
Niestety wnioski są takie że nawet moja różowa dorosła do stanu w
  • Odpowiedz
Polacy- spójrzcie proszę na siebie i zadbajcie o siebie z zewnątrz i wewnątrz tak bardzo jak tylko możecie to pewnie zainteresuje się wami jakaś fajna dziewczyna.


@truskafa: wszystko to zrobiłem już dawno, wybierać mam w czym zarówno wśród znajomych, Tindera oraz będąc gdziekolwiek - poznaję panny nawet na ulicy i co? Plot twist - jeśli jesteś atrakcyjnym facetem, który posłuchał tych rad + ma całkiem dobre geny, to pozostaje Ci
  • Odpowiedz
Wiele razy widziałam jakie dziewczyny wyświetlają się na Tinderze u moich męskich kolegów i naprawdę wybór pięknych kobiet jest OGROMNY


@truskafa: I co z tego? Nie ma do nich żadnego dostępu, bo typowy mężczyzna ma statystyki matchowania na poziomie 2,5%, a kobieta na poziomie 35%. To oznacza że kobieta może wybrać co trzeciego, a mężczyzna co czterdziestą (z czego potem jeszcze trzeba odfiltrować atencjuszki, missclicki i fake konta xD)
  • Odpowiedz
@DROPTABLEusers Włochy super kobiety. Kolumbia, Azja, daleko nie trzeba szukać bo w Niemczech jest mnóstwo pięknych zadbanych kobiet. Nie wiem skąd wziął się ten mem że polki najpiękniejsze bo zjeździłem trochę świata i nie zgodzę się że są najpiękniejsze. Owszem jest dużo ładnych kobiet ale też bez przesady
  • Odpowiedz
tak tak, nie ty p0lka pierwsza z takim mentalem, o tym ze juz jest za pozno dowiesz sie dopiero jak przydzwonisz o sciane, wtedy dopiero bedzie wycie na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie mam nic z tych wymienionych rzeczy, czy to oznacza, że nie jestem Polką?


@choochoomotherfucker: to znaczy że jesteś Polką a nie p0lką. W Polsce jest mnóstwo fajnych dziewczyn ale niestety lewactwo wpycha wam jakieś bzdury do głów a wy to łykacie. Feminizm miał być dla wielu kobiet wybawieniem, obiecywał wolbosc, niezależność i podkreślał że kobiety tak jak mężczyźni mogą osiągać sukcesy jednak życie pokazuje że bez różnicy czy jesteś
  • Odpowiedz
Polacy rzadko piszą pierwsi, zachowując się jak księżniczki a dodatkowo często nie potrafią ciekawie zagadać lub poprowadzić rozmowy. Rozmowa skupia się głównie na pytaniach w stylu "co tam porabiasz?". Chcę tu podkreślić, że ja też czasem piszę pierwsza


@truskafa: Ja wychodzę z założenia, że pierwsza pisze osoba, której wyskoczyło sparowanie. Bo to tak jakby wchodziło się do "pomieszczenia" w którym jest już jakaś osoba, więc kultura wymaga powiedzenia "dzień dobry".
  • Odpowiedz