Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wszyscy narzekający na Polki na Tinderze nigdy nie widzieli jak to jest po drugiej stronie barykady.
Możecie mówić co chcecie, ale Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze i kto myśli inaczej chyba wcale nie podróżuje za granicę. Dodatkowo nadal nie są aż tak przesiąknięte nazi-feministycznymi głupotami jak kobiety z Zachodniej Europy/USA ani też nie są takimi księżniczkami utrzymankami jak Ukrainki/Rosjanki.
Wiele razy widziałam jakie dziewczyny wyświetlają się na Tinderze u moich męskich kolegów i naprawdę wybór pięknych kobiet jest OGROMNY.
Za to jaki Polki mają wybór na Tinderze? Zakolaki, łysi, twarze jak księżyc w nowiu, piwne brzuchy, skinny fat, brody zakrywające słabą linię żuchwy. Ale to jeszcze nie jest najgorsze. Styl ubierania się - to Polakom zupełnie nie wychodzi, a przecież to nie jest jak ze wzrostem, że nie ma się na to wpływu. Co prawda wśród młodszych pokoleń jest już z tym lepiej, ale nadal jest po prostu źle.
Nie skupiam się jednak głównie na wyglądzie. Polacy rzadko piszą pierwsi, zachowując się jak księżniczki a dodatkowo często nie potrafią ciekawie zagadać lub poprowadzić rozmowy. Rozmowa skupia się głównie na pytaniach w stylu "co tam porabiasz?". Chcę tu podkreślić, że ja też czasem piszę pierwsza i prowadzę rozmowę, zadając jakieś ciekawsze pytania. Ghosting bez powodu? Nie ma problemu! Jeśli chodzi o zainteresowania, to wielu polskich facetów ma jakieś ciekawe, jednak nadal duża część pasjonuje się tylko tym jak inni chłopacy kopią w piłkę, piłują swojego grata na parkingu Lidla albo ich pasją jest picie napoju chmielowego przed telewizorem.
I żeby nie było - ja nie hejtuję wszystkich Polaków i nie uważam że kompletnie nie ma z czego wybierać. Jednak wkurza mnie niesamowicie jak na tym portalu i nie tylko tutaj mówi się że "p0lki" to są takie paskudne i w ogóle nie warto z nimi się spotykać, co tylko nakręca nienawiść obu płci do siebie.
Polacy- spójrzcie proszę na siebie i zadbajcie o siebie z zewnątrz i wewnątrz tak bardzo jak tylko możecie to pewnie zainteresuje się wami jakaś fajna dziewczyna. Dopóki będziecie pluć jadem na kobiety i totalnie mieć wysrane w to jak wyglądacie i co sobą reprezentujecie, nie nastawiajcie się na to że dziewczyny będą się na was rzucać, bo my kobiety w porównaniu do was jesteśmy singielkami zawsze z wyboru, nie z konieczności.
Polecam też zobaczyć jacy faceci wyświetlają się na Tinderze w Polsce od waszych koleżanek to może zmieni się wam światopogląd w tej kwestii.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@truskafa: ja się z tobą zgadzam, też zawsze patrzę i w szoku jestem, idk jakbym był dziewczyną za kogo tu się wziąć (na pewno nie za mnie) poza jakimiś oczywistymi chadami
ale to jest właśnie to, wy #!$%@? nie musicie o tym myśleć, w najgorszym wypadku czeka was bycie samemu z jednoczesnym brakiem poczucia samotności bo dosłownie w 5 sekund znajdziecie sobie kogoś żeby chociaż mordę otworzyć, simp, przegryw, #!$%@?,
  • Odpowiedz
@truskafa: Ale ładne urojenia kobiet

Polacy- spójrzcie proszę na siebie i zadbajcie o siebie z zewnątrz i wewnątrz tak bardzo jak tylko możecie to pewnie zainteresuje się wami jakaś fajna dziewczyna


Bo kobiety i mężczyźni z powodzeniem zawsze robią wszystko perfekcyjnie w tym kontekście i to wcale nie jest tak, że po prostu korzystają z uprzywilejowanej, startowej pozycji.
  • Odpowiedz
zalecam wszystkim facetom czytającym ten wpis wakacje gdzieś na południu europy np. we włoszech, nie pożałujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DROPTABLEusers: byłem w barcelonie, kobiety wokół plaż potrafią chodzić nago po mieście xd

to prawda - na bumble zwłaszcza są ładne laski, tylko co z tego? 100% tych kobiet już jest z tak wysokiej półki, że nie mam szans absolutnie na żadną. Nawet jakbym milion złotych
  • Odpowiedz
Wiele razy widziałam jakie dziewczyny wyświetlają się na Tinderze u moich męskich kolegów i naprawdę wybór pięknych kobiet jest OGROMNY.

Za to jaki Polki mają wybór na Tinderze? Zakolaki, łysi, twarze jak księżyc w nowiu, piwne brzuchy, skinny fat, brody zakrywające słabą linię żuchwy. Ale to jeszcze nie jest najgorsze. Styl ubierania się - to Polakom zupełnie nie wychodzi, a przecież to nie jest jak ze wzrostem, że nie ma się na
  • Odpowiedz
Dotknijcie trawy. Lament o Tindera to lament ludzi co weszli do klatki, wyrzucili klucz i dramatyzują że są uwięzieni.


@zdrajczyciel: dokładnie OPla jest zwykłym spierdoxem uwięzionym w klatce tindera i wmawia sobie że jest singielka z wyboru xD.

To po co ma tindera? A no po to że jej wybór polega na tym że żadni atrakcyjni kolesie nie zagadują jej w realu xD
  • Odpowiedz
Zakolaki, łysi, twarze jak księżyc w nowiu, piwne brzuchy, skinny fat, brody zakrywające słabą linię żuchwy.


@truskafa: masz po prostu niski elo score i tinder wyświetla ci facetów o podobnej atrakcyjności. Już ktoś publikował na wykopie randomowe zdjęcia ludzi na plażach i Polki są tak samo zaniedbane i ulane jak Polacy.
Instynkt - >Zakolaki, łysi, twarze jak księżyc w nowiu, piwne brzuchy, skinny fat, br...

źródło: Screenshot_20240729_012451_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker

@Noicozezebowniema: Ciekawi mnie ta wysoka liczba plusów przy Twoim komentarzu, na wykopie na ogół się twierdzi, że każda kobieta ma setki adoratorów i może wejść w związek w każdej chwili.


Nie tyle w związek, co w relacje opartą głównie na wymianie seksualnych uniesień. A wbrew temu, co sądzi większość wykopków, tylko garstka kobiet jest zainteresowana wyłącznie taką formą interakcji. Ja widzę różnicę między kobietami, które dobrowolnie i w
  • Odpowiedz
  • 1
@truskafa Morda tam. Jak by w innych krajach zakolaków nie było to jeszcze ok, ale tak nie jest. Ale pieprzyć farnazony o wyglądzie a potem i tak wybierać pierwszego lepszego brudnego murzyna albo hindusa 1.60 w kapeluszu, albo araba też słusznie niskiego wzrostu z brudną broda, za to kuską jak u nastolatka, to trzeba mieć zryty banię jak typowa polka.

Ciekawe czemu ostatnio taki ryk z powodu że to jednak faceci
  • Odpowiedz