Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wszyscy narzekający na Polki na Tinderze nigdy nie widzieli jak to jest po drugiej stronie barykady.
Możecie mówić co chcecie, ale Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze i kto myśli inaczej chyba wcale nie podróżuje za granicę. Dodatkowo nadal nie są aż tak przesiąknięte nazi-feministycznymi głupotami jak kobiety z Zachodniej Europy/USA ani też nie są takimi księżniczkami utrzymankami jak Ukrainki/Rosjanki.
Wiele razy widziałam jakie dziewczyny wyświetlają się na Tinderze u moich męskich kolegów i naprawdę wybór pięknych kobiet jest OGROMNY.
Za to jaki Polki mają wybór na Tinderze? Zakolaki, łysi, twarze jak księżyc w nowiu, piwne brzuchy, skinny fat, brody zakrywające słabą linię żuchwy. Ale to jeszcze nie jest najgorsze. Styl ubierania się - to Polakom zupełnie nie wychodzi, a przecież to nie jest jak ze wzrostem, że nie ma się na to wpływu. Co prawda wśród młodszych pokoleń jest już z tym lepiej, ale nadal jest po prostu źle.
Nie skupiam się jednak głównie na wyglądzie. Polacy rzadko piszą pierwsi, zachowując się jak księżniczki a dodatkowo często nie potrafią ciekawie zagadać lub poprowadzić rozmowy. Rozmowa skupia się głównie na pytaniach w stylu "co tam porabiasz?". Chcę tu podkreślić, że ja też czasem piszę pierwsza i prowadzę rozmowę, zadając jakieś ciekawsze pytania. Ghosting bez powodu? Nie ma problemu! Jeśli chodzi o zainteresowania, to wielu polskich facetów ma jakieś ciekawe, jednak nadal duża część pasjonuje się tylko tym jak inni chłopacy kopią w piłkę, piłują swojego grata na parkingu Lidla albo ich pasją jest picie napoju chmielowego przed telewizorem.
I żeby nie było - ja nie hejtuję wszystkich Polaków i nie uważam że kompletnie nie ma z czego wybierać. Jednak wkurza mnie niesamowicie jak na tym portalu i nie tylko tutaj mówi się że "p0lki" to są takie paskudne i w ogóle nie warto z nimi się spotykać, co tylko nakręca nienawiść obu płci do siebie.
Polacy- spójrzcie proszę na siebie i zadbajcie o siebie z zewnątrz i wewnątrz tak bardzo jak tylko możecie to pewnie zainteresuje się wami jakaś fajna dziewczyna. Dopóki będziecie pluć jadem na kobiety i totalnie mieć wysrane w to jak wyglądacie i co sobą reprezentujecie, nie nastawiajcie się na to że dziewczyny będą się na was rzucać, bo my kobiety w porównaniu do was jesteśmy singielkami zawsze z wyboru, nie z konieczności.
Polecam też zobaczyć jacy faceci wyświetlają się na Tinderze w Polsce od waszych koleżanek to może zmieni się wam światopogląd w tej kwestii.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

narzekający na Polki na Tinderze


@truskafa: wiesz ale to jest trochę tak, że czemu mam narzekać na stan dróg w Hiszpanii czy Szkocji skoro mieszkam w Polsce?

Ja się nawet zgadzam, ze w Polsce nie ma takich zjebów jak antify normalnie chodzącej po ulicy jak w Hiszpanii. Odpalenie tindera w Szkocji to jak jakaś galeria potworów. Nawet nei pokemonów, pamiętam robiłem screenshoty KAŻDEJ bo to było niewiarygodne co to było.
  • Odpowiedz
Ciężko się czyta wpis tej p0lkixD

Kto miał okazję pogadać z dziewczynami z innego kraju ten wie jak dużo traci mając do czynienia tylko z polkami.
  • Odpowiedz
@truskafa: womanspelling + bzdury tego typu:

Możecie mówić co chcecie, ale Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze i kto myśli inaczej chyba wcale nie podróżuje za granicę.

No właśnie, chyba nie byłaś w innym miejscu niż UK skoro takie coś napisałaś.

Dokładne punktowanie bełkotu pominę, szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@truskafa te księżniczki z Ukrainy to mają jeszcze wzorzec taki że kobieta zajmuje się domem i dziećmi a mężczyzna pracuje, tak kiedyś było w Polsce, obecnie kobiety w Polsce nie chcą dzieci, chcą aby facet je utrzymywał, a nie potrafią zrobić najprostszego obiadu bo mają dwie lewe ręce, jak już trzeba iść do pracy to praca biurowa w urzędzie bo tam się nie narobisz. No i wisienka na torcie zainteresowania kobiet
  • Odpowiedz
@truskafa: znajoma już 10 lat temu opowiadała, że sytuacja na rynku knurów jest tragiczna - opowiadała, że jak już jakiś w miarę spoko się trafił z wyglądu i charakteru, to w łóżku okazywał się #!$%@?ą xD
  • Odpowiedz
Za to jaki Polki mają wybór na Tinderze? Zakolaki, łysi, twarze jak księżyc w nowiu, piwne brzuchy, skinny fat, brody zakrywające słabą linię żuchwy

Możecie mówić co chcecie, ale Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze i kto myśli inaczej chyba wcale nie podróżuje za granicę.


@truskafa: No i od razu po pierwszych zdaniach widać, że pasta. Dalej nie czytałem.
  • Odpowiedz
@truskafa: Nie masz racji i masz rację.
Nie zgodzę się, że Polki są super jeśli chodzi o wygląd i zachowanie. Te czasy minęły i Polki się opuściły. Przytyły, założyły dresy na codzień, wstrzyknęły sobie jakieś paskudztwa w twarz i stały się roszczeniowe jak ich matki wobec ojców.
Mieszkałem za granicą, byłem tam i tu i serio nie rozumiem tego pałowania się do Polek. Ot typowa, zachodnia dziewucha naznaczona tandetną stroną
  • Odpowiedz
W sumie to tylko cztery rzeczy:
1. Witaminki są takie cudowne na zdjęciach, bo mają szpachlę, filtry, i dostawiane światło. Pozbądź się tego wszystkiego, zobaczysz jak naprawdę wyglądają.

2. >facetów

Ciągle piszesz o facetach, czyli na mężczyznę jeszcze nie jesteś gotowa.
  • Odpowiedz
@truskafa ostro siostro tak trzymaj na pohybel z knurami cały świat zachwyca się urodą Polek a Polacy marudzą chłopu nie dogodzisz gorzej niż baba
  • Odpowiedz
No ale to przecież prawda akurat. Cała reszta jest dyskusyjna, ale tu ma rację. Baba zawsze sobie kogoś znajdzie


@ToKontoNieIstnieje: pradwda cała prawda, ale gówno prawda.
facet też może sobie kogoś "znaleźć" jaki by nie był #!$%@?
ale po pierwsze trzeba coś robić w tym kierunku (jak się nie wychodzi z piwnicy to nie wpadnie tam księżniczka)
po drugie trzeba obniżyć swoje
  • Odpowiedz
Możecie mówić co chcecie, ale Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze i kto myśli inaczej chyba wcale nie podróżuje za granicę.


@truskafa: xDDDD ale copium. Nope.

Dodatkowo nadal nie są aż tak przesiąknięte nazi-feministycznymi głupotami jak kobiety z Zachodniej Europy/USA

Szczerze? Już wolę feministyczne kobiety do onsów niż polki które dość często są między wschodem
  • Odpowiedz
Możecie mówić co chcecie, ale Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze i kto myśli inaczej chyba wcale nie podróżuje za granicę.


@truskafa: tylko jest jeden mały problem który wydaje się kluczowy czyli makijaż. Polki zakładają go tyle, że maksymalnie zakłamują rzeczywistość już o fotkach nie wspominając. Potem bierzesz taką do domu widzisz ją rano bez szpachli i nagle z ładnej laski 7/10
  • Odpowiedz
@geronimo80

No właśnie nie jest tak, niestety.
Cały Twój komentarz oparty jest o błędne założenie, jakoby chłopy z tagu chcieli wyłącznie modelek 9/10, bo zobaczyłeś jednego czy drugiego mema xD.
Niezależnie od tego, jak niskie ma się wymagania podczas szukania kobiety to i tak w bardzo wielu przypadkach, z bardzo prostych powodów.
Chociażby tak prozaaicznego jak to, że kobiet jest mniej niż
  • Odpowiedz
Chociażby tak prozaaicznego jak to, że kobiet jest mniej niż mężczyzn.


@ToKontoNieIstnieje: xD ja nie mowie ze wszyscy nagle sa w stanie znalezc laske bo wtedy faktycznie moze zabraknac.
Ale to takie samo bredzenie jak sie ludziom mowi, zeby zostali programista/glazurnikiem whatever (czy podniesli kwalifikacje ogolnie) to zawsze pada magiczne 'a co jak wszyscy zostana programistami/etc'
Do tego tak w #!$%@? daleko, ze spokojnie mozesz zostac programista i tak samo znalezc sobie babke obnizajac wymagania, bo nawet te pasztety chcace czada w koncu obnizaja
  • Odpowiedz
Możecie mówić co chcecie, ale Polki na tle świata czy samej Europy pod względem wyglądu wypadają nadal bardzo dobrze


@truskafa: Niestety nie jest to prawda.

Kiedyś dużo podróżowałem i odkąd zobaczyłem pół Europy, przestałem postrzegać polki jako coś wyjątkowego pod względem urody.
Z resztą, wystarczy przejść się po takiej Warszawie. Kobiet ubranych ot chociażby po kobietowemu praktycznie
  • Odpowiedz
@truskafa: nie chce mi się odpisywać na cały wpis (bo może to bajt) ale im więcej podróżuję tym bardziej dostrzegam, że Polki z urody są raczej przeciętne.
  • Odpowiedz