Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś, komu udało się wyleczyć chrapanie? Jak do tego doszliście?
Mój niebieski tak chrapie, że odkąd urodził nam się bobas śpimy w osobnych pokojach bo stary nas budzi chrapaniem xD dopóki nie mieliśmy dziecka spałam w stoperach, no ale teraz nie mogę ze względu na dziecko, wiadomo. No i męczy nas to osobne spanie już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiedzcie proszę czy udało się komuś z Was wygrać z tym gooownem chrapaniem

#chrapanie #zdrowie #medycyna #kiciochpyta #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Beesly mój wujas dostał botoks w jakiś mięsień między gardłem, a nosem i mu pomogło. Wcześniej mu przegrody robili i co to nie jeszcze. Tak n---------l, że obok w domu słyszałem 10m dwie chaty obok siebie na wiosce
  • Odpowiedz
  • 1
@Lupus_Management Twoje się może nie budzą, moje się budzi. A nawet jakby się nie budziło to ja się budzę, i to jest główny problem obecnie bo nie da się tak funkcjonować, nocki z taką osobą chrapiącą to dramat
  • Odpowiedz
@Beesly: Rozwód rozwiązuje wszystkie problemu, następnym razem wybieraj lepiej ;p
Są kliniki leczące chrapanie a to może mieć wiele przyczyn, np spasłość(nadwaga wystarczy), albo wspomniany bezdech, zatkanie nosa, czy jakieś tam problemy w budowie a nawet hormonalne,
Nikt ci tego nie naprawi poza dobrym lekarzem i leczeniem...no albo rozwodem, wybór należy do ciebie ;) ale nie polecam rozwodu, przed dzieckiem nie byłby to problem, z dzieckiem nowego znaleźć ciężko ;p
  • Odpowiedz
@Beesly: spanie osobno z małym dzieckiem jest ok. Stary wyspany, to da radę znosić twoje humory wynikające z niewyspania. Jak on też nie będzie spał, to będziecie się kłócić o byle g---o.
  • Odpowiedz
@Beesly nie sluchaj przyglupow co@o wadze mowia. wyslij go do laryngologa. U mnie stwierdzil delikatna tkanke w gardle, jak sie lezy to ona jescze bardziej wiotczeje - sa na to zabiegi, ktore moga pomoc, doraznie spraya obkurczajace.
  • Odpowiedz
@Beesly: Tak, też chrapałem tylko u mnie pomogło schudnięcie :) ale jeszcze mam przegrody do ogarnięcia bo co jakiś czas mi się nos zapycha, ale jak wiadomo każdy jest inny i na starcie diagnostyka czyli rodzinny a on już pokieruje dalej do specjalistów, niestety w tydzień czasu tego nie ogarniecie
  • Odpowiedz
mamy ślub kościelny, nikt mi nie da rozwodu z powodu chrapania (,)


@Beesly: e tam, są "kancelarie" które wymyślają powody za ciebie, kilka stówek to kosztuje, no i w kościelnym nie ma rozwodu a tylko unieważnienie, stwierdzenie, że go nigdy nie było ;) za jedyne kilka stówek ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@voldi a to ciekawe (ʘʘ) dobra, ale i tak nie oddam go, drugiego takiego nie znajdę, choć w nocy gdy słyszę to chrapanie to mam ochotę naprawdę go zabić xD
  • Odpowiedz
a to ciekawe (ʘʘ) dobra, ale i tak nie oddam go, drugiego takiego nie znajdę, choć w nocy gdy słyszę to chrapanie to mam ochotę naprawdę go zabić xD


@Beesly: świetny pomysł, tylko musi być ubezpieczony i musi wyglądać na wypadek ;p

ok 187 cm i ok 104 kg, jakoś tak mniej więcej

Wybacz ale 104 kilo to okolice otyłości dla tego wzrostu, więc raczej od
  • Odpowiedz