Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja: tez jak byłem chory psychicznie i siedziałem w piwnicy byłem bordo, nie warto, może wypada wyjść do ludzi i zacząć myśleć w normalny a nie #!$%@? polegający na ludzkich instynktach sposób?
skoro moja zdolność pojmowania jest znikoma to wyjaśnij, co wypis i plusy random w przeciwieństwie do innych afer ma wspólnego z listem gończym względem typa siedzącego za granica łbie? ano tak, nic, nic to nie da ale spoko,
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: takie służby specjalne różnych innych krajów spokojnie potrafiły się wybrać za granicę i przewieźć sobie w ramach "przymusowej ekstradycji" różnych osobników. Z drugiej strony oczywiście za taką akcję płacą podatnicy.
  • Odpowiedz
  • 2
on jest formalnie poszukiwany? a nie siedzi w areszcie w Dubaju?


@SpalaczBenzyny: tak, jest za nim list gończy, a i Interpol wydał komunikat z czerwoną etykietą - zarezerwowana dla najbardziej niebezpiecznych ludzi. Nie siedzi już w areszcie w Dubaju, w sumie to nie wiadomo gdzie on jest teraz.
  • Odpowiedz
  • 0
jaki ma sens spamu tym codziennie


@BigSW: doucz się czym jest spam. Sądząc po odzewie, nie zalicza się do tej kategorii. Po za tym, chodzi o pamięć. Tak jak memy o Jaworku. W tym przypadku słabo robić memy.
  • Odpowiedz
@GeDox: Mam nadzieję, że pewnego dnia obudzę się rano i zobaczę gdzieś jakiś news informujący mnie o sprowadzeniu tego śmiecia do naszego kraju aby go w końcu zamknąć za kratkami. Coś czuję, że to się niedługo wydarzy ()
  • Odpowiedz