Wpis z mikrobloga

Nie mieści mi się w głowie to skur%#^ństwo pisowców. Teraz wrzucają fejkowe, roznegliżowane zdjęcie tej Ukrainki, z praktycznie gołym dupskiem i cyckiem. Polują na kolejną sytuację jak z synem Filiks, czyli totalne zaszczucie i zniszczenie kobiety psychicznie.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
Gours - Nie mieści mi się w głowie to skur%#^ństwo pisowców. Teraz wrzucają fejkowe, ...

źródło: IMG_4058

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: No przecież jak ładna, to na pewno niekompetentna. A teraz wracajmy do robienia memów o pięknej Zajączkowskiej, porównując jak to w przeciwieństwie do lewicy tam same ładne, a więc i mądre
  • Odpowiedz
@Gours: i znowu ten pajac od lizania rowa prostytutce. To powinno być grzane non stop, żeby zapach d--y tej prostytutki nigdy nie zszedł z twarzy tego przychlasta.
  • Odpowiedz
@dbanel można też spojrzeć na to, jak na obronę polskiego dziennikarstwa przed hemoroidem jakim jest Dobski. Albo próbę niedopuszczenia do debaty publicznej tak durnego fejka że tylko k0nfedepisowcy są w stanie go łyknąć.
  • Odpowiedz
z pewnoscia w tym salonie kosmetycznym nabrala odpowiednich kompetencji


@z-a-k: A wiesz, że to nie jej jedyny zawód? Wiesz w ogóle, jakie są kompetencje asystentki społecznej? Co ja w ogóle ciebie pytam, Matecki głąbie, jak na tym zdjęciu nawet nie jest ona xD
  • Odpowiedz