Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, czy ktoś z tu obecnych ma jakikolwiek pomysł na uruchomienie jutuba na android auto ? ( ͠° °)

Któryś raz w życiu podchodzę do tego tematu i z każdym kolejnym samochodem te wyświetlacze są coraz to większe a ja muszę sobie wyklikiwać z telefonu jak jakiś jaskiniowiec to czego chciałbym wysłuchać pełzając w popołudniowym codziennym korku.

jakiś trop, cokolwiek ?

#android #androiddev #androidauto #youtubevanced #youtubepremium #carplay #ios
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krokodylek92: jeżeli działa z Androidem 14 to o ile nie kosztuje miliona monet to nie ma problemu - sęk w tym że wszystkie które znajduje nie wspierają 14 i kółko się zamyka
  • Odpowiedz
  • 0
@TheFlashes: działa, ale nie ukrywam że chodzi mi o wideo, moja droga z pracy to głównie stanie i czuję że robię coś nie tak kiedy wielki ekran samochodu pokazuje mapę z gugla czy spotifaja a ja próbuje przeklikać film na telefonie
  • Odpowiedz
@krzdry Ja mam na Samsung a52s aplikacje AAAD, która instaluje mi CarStream i z powodzeniem używam tego już ponad rok i wielu aktualizacji. Sklep Play mam aktualny. Czasami po updated AA aplikacji nie widać więc trzeba w nią wejść telefonem ręcznie i ponownie podłączyć z samochodem.
Rusharh - @krzdry Ja mam na Samsung a52s aplikacje AAAD, która instaluje mi CarStream...

źródło: 1000022600

Pobierz
  • Odpowiedz