Wpis z mikrobloga

@claudio_caniggia zamiast walczyc z chochołem ktorego sobie wymysliles moze podumaj dluzej, bo ten komentarz nie swiadczy o tym, ze poszla tam mimo negatywnych opinii a mogla np. pojsc nie znajac opinii a potem wystawiajac swoja zobaczyla inne. Serio, pierwsze co mi przyszlo do glowy to wlasnie to
  • Odpowiedz
  • 22
@o__0 Tak sprawdzam i przy opiniach z twoich screenów nie ma tych odpowiedzi, ale tak czy inaczej. Patrzę w zdjęcia, widzę makaron zasypany suchymi wiórami z JEDNYM plastrem boczku usmażonym i rzuconym w całości. Sprawdzam nazwę i czytam Ristorante PIU, no kurka coś mi nie gra. Sprawdzam menu i widzę, że to jest jakaś abominacja włoskiej knajpy. Ci ludzie nie mają pojęcia obwlaskiej kuchni, a opisy dań pisał chyba właśnie sam
Viking- - @o__0 Tak sprawdzam i przy opiniach z twoich screenów nie ma tych odpowiedz...

źródło: temp_file5230305097190360321

Pobierz
  • Odpowiedz
@o__0 OK przepraszam. Coś się po prostu nie wyświetliło. Nie mniej jednak jak przeczytałem samo menu to miałem ochotę wystawić negatywną opinię XD
  • Odpowiedz
nie dziwie sie negatywnym opinia" ale pojde i sie przekonam. logika w #!$%@?


@claudio_caniggia: :D
A przyszło Ci do głowy, że te negatywne opinie zobaczyła dopiero po wizycie w restauracji?

Jesteś z tych, co zanim pójdą w jakieś miejsce studiują dokładnie opinie z google i odpowiedzi właścicieli? Już widzę to oczami wyobraźni - jesteśmy w 4 ze znajomymi w jakimś mieście, jesteśmy głodni ale siadamy na ławce z telefonami i
  • Odpowiedz