Wpis z mikrobloga

Bench press vs Bands - 275KG. W końcu trochę emocji chociaż było lol.

Czułem że dzisiaj to jest do zrobienia ale będzie wymagało skupienia i naprawdę postarania się. Tydzień temu floor press spaliłem więc teraz ni #!$%@? nie mogłem tego spalić.

Chwila odpowiedniego nastawienia i jazda. W łapach lekkie, przy opuszczaniu lekkie tak jak się spodziewałem jednak wiedziałem że prawdziwy problem w tym ćwiczeniu to koncentryka i górna część ruchu, a tam zawsze mam problem. Jebnięcie z dołu jak zwykle zajebiste i nagle chwila grozy bo poczułem ścianę, sztangą zaczyna #!$%@?ć... Ciśnienie miałem jednak takie że MUSZĘ to docisnąć, no i jak pomyślałem tak zrobiłem heh, na koniec słychać ujście tego ciśnienia lol.

Satysfakcja jest, bo ten trening był prawdziwym wyzwaniem któremu podołałem. Więc boost do chęci, do dalszego trenowania jest ogromny. Jednak nie ma co spoczywać na laurach i trzeba się od razu zastanowić co nie poszło, co jest przeszkodą.

Weak link to tricepsy i to one ograniczają mnie mocno na ten moment. Więc dzisiaj na treningu od razu je zmasakrowałem. Muszę jeszcze bardziej zacząć je dowalać i zejść na niższe ilości powtórzeń w ciężkich dociskach, żeby wyeliminować cały pęd, skupić się tylko na tym fragmencie ruchu.

Cały trening

Bench vs black bands 275kg x 1 (225kg bar + 50kg bands)
CG 4board vs black band 230kg x 5 (180kg bar + 50kg bands)
JM press 4x8 160KG
Triceps pushdown 4x12
Cable wide rows 4x12
Fat grip wide pulldowns 3x12
Side delts 3x20
Band triceps 3x100
Band facepull 3x30

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Bench press vs Bands - 275KG. W końcu trochę emocji chociaż było lol.

...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IntruderXXL: piękny benczyk, nagrasz kiedyś jm press cięższy jakiś? bo ostatnio zacząłem robić go dużymi ciężarami, czuje ze lokcie chcą wybuchnąć, trice ledwo żyją ale nie jestem pewien czy poprawnie to robię
  • Odpowiedz
  • 2
nagrasz kiedyś jm press cięższy jakiś? bo ostatnio zacząłem robić go dużymi ciężarami, czuje ze lokcie chcą wybuchnąć, trice ledwo żyją ale nie jestem pewien czy poprawnie to robię


@krzysztoww: Ogólnie wrzucałem już kiedyś :) Chociaż na nagraniu z tego kąta to za bardzo nie widać. W każdym razie chodzi o to że łokcie mają iść przed sztangą, to robi właśnie na nie ogromną dźwignie, aż przedramie zablokuje się o
IntruderXXL - >nagrasz kiedyś jm press cięższy jakiś? bo ostatnio zacząłem robić go d...
  • Odpowiedz