Wpis z mikrobloga

Hej, szukam materiałów, pdf, kanałów YT, stron z ćwiczeniami do mobilność i korekty postawy, głównie zgarbiona sylwetka od komputera i telefonu.
Fizjo kazali szukać trenerów osobistych bo oni nie widzą problemu :)

Polecacie coś?

#silownia #mirkokoksy i #programista15k bo to nas dotyczy
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@TomSz: pdfa z zestawem ćwiczeń oraz wskazówek na co zwrócić uwagę przy wykonywaniu.

A ten gadżet to raczej nie pomoże, trzeba wzmacniać mięśnie, a inne rozluźniać
  • Odpowiedz
@mrkobel: weź #!$%@? człowieku nie kupuj jakiegoś nowoczesnego pajączka za 300 czy ile złotych xd.
Idź na siłownię i tam weź trenera albo zapytaj na mikro na tagu i znajdź kogoś kto cię poprowadzi i nauczy jak ćwiczyć na siłowni. Plus znajdź dobrego fizjo, jakie miasto? Jesteś tym bogaczem kraju 15k to wydaj teraz kilka tysięcy na swoje zdrowie :)
  • Odpowiedz
@TeamBaza: mógłbym pewnie cały dzień stać na parkingu siłowni i bym nie zobaczył NIKOGO kto ma głowę na zagłówku fotela taką tam wszyscy mają prostą postawę. "nie kupuj czegoś co przynosi efekty w tydzień, wydaj znacznie więcej na trenera i trzymaj kciuki że może po roku będziesz miał efekt"...
  • Odpowiedz
@TomSz: pewnie jasne. Zamkniętą klatka, wdowi garb, zapadnięte i słabe barki.Dysfunkcyjne słabe plecy i łopatki naprawi MAGICZNY PAJĄCZEK XD.
Weź przestań pisać takie głupoty bo jest to szkodliwe
  • Odpowiedz
  • 0
@TeamBaza: przypominanie na okrągło żeby być prostym działa jak magia, bo wytrenuje nawyk w 2 tygodnie zamiast miesięcy / lat. Tego dłużej niż 2 tygodnie w praktyce nie trzeba używać bo ma za zadanie tylko nawyk wprowadzić. Jak wyjaśnisz zadowolenie klientów?
  • Odpowiedz
@TomSz: ale ja w dupie mam zadowolenie jakiś pajaców co kupili pajączka. Ty twierdzisz że naprawisz popsute ciało piwniczka jakiś szyynksem. Pewnie jasne. Pozytywne opinie miał też ambergold i trening ems. Które z tych dwóch rzeczy było warte g? Odpowiem bo możesz nie wiedzieć - obie.
  • Odpowiedz
@TomSz: a zapomniałem się odnieść do śmiesznej tezy z ludźmi z siłowni.
Oczywiście że nikogo takiego nie znajdziesz bo tylko posiadacze UPRIGHTPOSE mogą oprzeć głowę o zagłówek.
  • Odpowiedz
  • 0
@TeamBaza: 4 rzeczy ;)
1) z uwagi na to, że prostą postawę widać to Twoje porównanie i odpowiedź jest bez sensu.
2) zacznij się przyglądać ludziom w samochodach i daj znać jak zobaczysz kogoś kto dotyka głową zagłówka
3) mówienie komuś 100x dziennie codziennie żeby wyprostował plecy i barki to nie jest trening?
4) ...wiesz że używanie tego nie wyklucza chodzenia na siłownie?
  • Odpowiedz
  • 0
@mrkobel: pytałem kuzyna który teraz wygląda jakby w żandarmerii służył i "dla relaksu" zamiast siedzieć z innymi to woli stać i ćwiczył według książki "You are your own gym", dość szybko mu to przyszło, ale powiedział że o posturze to nie jest i po prostu z artykułów z neta i z YT jechał w tej kwestii.
  • Odpowiedz