Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 163
  • Odpowiedz
  • 0
@Yuri_Yslin: no jasne, że tak, ja nigdzie nie napisałem że tylko dziewica się nadaje, bo umówmy się, mamy takie czasy, ze to prawie niemożliwe, chociaz ja w życiu spotkałem 3 (mam 27 lat) wiec teoretycznie jest to możliwe, ale zgrać charakter, urodę, podejście do życia, zaradność i jeszcze do tego dziewica to już się robi combo prawie niemożliwe do znalezienia.
  • Odpowiedz
. Facet lubi być pierwszy, lubi zdobywać, jak jesteś nowoczesnym facetem i nie masz takich męskich instynktów no to okej, twoja sprawa


@Godir17: I dlatego prostytucja, ruchanie się na imprezach z kim popadnie nigdy nie skończyło więc jak to jest? Nie mówiąc już o wchodzenia w FWB i inne tego typu. Mówisz że te zjawiska nie istnieją?

Już nawet nie mówiąc o zdradach gdzie to istnieje nie tylko wśród jakichś dynamicznych i obrotnych ludziach ale takich pospolitych Januszach też, takich którzy są pozornie 30 lat i więcej z jedną osobą w związku. Albo takich gdzie masz związek poukładany, dzieci
  • Odpowiedz
. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania,

@Godir17:
to nawet nie o to chodzi, badania pokazują, że związki takich kobiet sa po prostu mniej trwałe. Można założyć, że czas z ta kobietą będzie na 90% zmarnowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: ja piszę o budowaniu związku, ty o przelotnym ruchaniu i fwb, nie wiem o co ci chodzi tak szczerze XD takie relacje istnieją, byłem w dwóch relacjach fwb i obie źle wspominam bo dziewczyny się zakochały, a ja nie jestem typem bad boya, przejmowały mnie ich uczucia ale nic więcej od nich nie chciałem i czułem się ch*jowo. Więc na własnym przykładzie, luźne relacje są do dupy, ale może
  • Odpowiedz
Co, jeśli Wam się nie uda (a zwykle pierwszy związek kończy się fiaskiem)? Oboje na śmietnik? Bo zużyci? no niestety, trzeba sobie radzić dalej w życiu.


@Yuri_Yslin: Dla mnie rozwiązanie jest proste. Macie tożsame doświadczenia życiowe, to łączycie się ze sobą. Problem w tym, że przeruchane lochy chcą żeby żenili się z nimi ustawieni mężczyźni, którzy nigdy z dziewicą nie byli. Niech biorą z tymi, którzy rozdziewiczyli w swoim życiu.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: ja piszę o budowaniu związku, ty o przelotnym ruchaniu i fwb, nie wiem o co ci chodzi tak szczerze XD


@Godir17: No bo przelotne ruchanie z losowymi kobietami to przecież jest oznaka nieszanowania siebie.

Z jednej strony pierdzielisz o tym że chłopy chcą "czystej, uczciwej kobiety z niewielką liczbą partnerów przed" a z drugiej strony cała KULTURA #!$%@? od zarania dziejów jest nastawiona właśnie na facetów i
  • Odpowiedz
Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę


@Godir17:

ale wysryw
  • Odpowiedz
to jest oczywiste. Tutaj temat wyjaśniony idealnie na filmie. Kto pisze że przebieg kobiety nie ma znaczenia?

1. Kobiety z dużym przebiegiem
2. Cuckoldy z niemal zerowym powodzeniem, których jedyną nadzieją są przeorane babki po 30 z przebiegiem

Kto tak nie musi pisać, bo po prostu akceptuje rzeczywistość taką jaka jest?
Reiden - to jest oczywiste. Tutaj temat wyjaśniony idealnie na filmie. Kto pisze że p...
  • Odpowiedz
@sylwke3100: oni nie mają tutaj większego znaczenia, a w materiale poznasz po części odpowiedź - dlaczego nie mają. To jest najczęściej podejmowany argument w tej dyskusji "ale ale, mężczyźni przecież też! to działa w dwie strony!" - no nie działa.

1. Duża ilość partnerów seksualnych gorzej wpływa na kobiety, niż na mężczyzn.

2. Mężczyźni i kobiety nie są tacy sami. Dla kobiet seks jest banalnie łatwo dostępny za sam fakt posiadania takich a nie innych narządów płciowych. Panna rodzi się i dostaje w gratisie ogromne zainteresowanie tabunów napalonych gości, którzy chcą je posuwać. Jej biologicznym zadaniem jest wybrać jednego z grona zainteresowanych, tego którego uzna za "najlepszego". Na Tinderze nawet kobiety bez fotek, mają tyle par, że biją na łeb najlepsze męskie
  • Odpowiedz
odcinek 10 rzeczy które mówi każdy nieruchajacy przegryw i których nigdy nie powiedział żaden chad


@Agent007cm: zabawne jak normiki tak spuszczają sie nad chadami, podczas gdy wlasnie te chady srają im do ryja i rozwalają ich wspólny rynek matrymonialny xd
  • Odpowiedz