Wpis z mikrobloga

Gardze facetami, którzy dają sobie wmówić, że ilość partnerów nie ma znaczenia w związku. Pomijając fakt, że normalnego chłopa brzydzi to, że jego laska miała setki #!$%@? przed nim, zostaje jeszcze ważniejsza kwestia. Im więcej facetów, tym bardziej ego #p0lka skaczę, robi sobie porównania, ten był taki, ten taki, ten miał to, a jednego czy dwóch będą wspominać całe życie jako wzór chłopa którego nikt jej nie zastąpi. Przypomnijcie sobie jak wygląda pierwsza niewinna miłość, bez żadnych porównań do poprzednika, bez kalkulacji i tego szamba, baba z dużym przebiegiem jest nie tylko obrzydliwa, ale też paradoksalnie niebezpieczna z niej inwestycja, która może szybko kopnąć nas w dupę.
  • 255
  • Odpowiedz
@Godir17 fajny zlot przygrywow zrobiłeś; gorycz odrzucenia, samotności i bycia niewidocznym dla kobiet musi was bardzo boleć; na kobiety nadajecie ze się ruchaja za dużo, a teraz obrywa się tez facetom xd nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
1. Duża ilość partnerów seksualnych gorzej wpływa na kobiety, niż na mężczyzn.


@Reiden: Przecież na jakość związku i wierność odpowiada.

Dla kobiet seks jest banalnie łatwo dostępny za sam fakt posiadania takich a nie innych narządów
  • Odpowiedz
Dla facetów jest jeszcze łatwiejszy tym bardziej technicznie NIE wiąże się z NICZYM poza wytryskiem. Nie urodzisz dziecka, nie musisz brać żadnych leków czy antykoncepcji by coś "tobie" się stało.


@sylwke3100: typie weź juz skończ z tymi fikołkami i naginaniem faktów pod swoją teze bo aż żal to czytać.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie Żal to czytać urojenia które tu są. Przeczą całej rzeczywistość jaka na świecie istnieje.

I najczęściej o takich kwestia wypowiadają się ludzie którzy z piwnicy nie wychodzą i w związku też nie byli a życie kręci się spokój tego samego tagu #przegryw
  • Odpowiedz
zajebiście wygląda, jest pewny siebie - w 99% przypadków musiał na to ciężko zapracować.


@Reiden: XDD zapracować na dobrą morde i wysoki wzrost, ale jesteś odklejony
  • Odpowiedz
@Godir17: wiadomo, za żonę tylko dziewica, a laski po przejściach to jedynie w celach rekreacyjnych, bo do niczego innego już się nie nadają. Im więcej chłopów miała, tym bardziej szurnięta
  • Odpowiedz
Przeczą całej rzeczywistość jaka na świecie istnieje.


@sylwke3100: Masz na myśli kobiety, którym obecny układ pasuje oraz cucków na wyparciu, którzy mają tak kruchą psychikę, że nie udźwignęliby prawdy? xD
  • Odpowiedz
@Pastaadastra Ja dostrzegam dużo więcej i to sporo wyraziłem ale sorry do przegrywów żyjących w bajce 1000 dziewic i wartościowych osób którą jedną wartością jaką mogą do związku włożyć to swoje problemy psychiczne to nie dotrze.
  • Odpowiedz
@Godir17: po co gardzić? Nie sobie ruchaja co tam chcą. Co tobie do tego? To ze ty czy ja nigdybysmy się związali z kobieta która miała 20 partnerów nie znaczy ze komuś to może nie przeszkadzać.
  • Odpowiedz
po co gardzić? Nie sobie ruchaja co tam chcą. Co tobie do tego? To ze ty czy ja nigdybysmy się związali z kobieta która miała 20 partnerów nie znaczy ze komuś to może nie przeszkadzać


@Szumny: Problem w tym, że kobiety kłamią na temat swojego przebiegu. Dlatego szanujący się mężczyzna nie będzie nigdy mężem, bo nie znajdzie dziewicy.
  • Odpowiedz
@Godir17: Dokładnie, to tak jakby prostytutka znalazła sobie jakiegoś stałego partnera i później porównowała go ze swoimi byłymi klientami xD. To jest taki sam mechanizm, taki chad mnie ruchał itd. Brak szacunku do takich dupodajek.
Kobieta - dziewice, max 2 partnerów, powyżej to już coraz gorzej.
  • Odpowiedz