Wpis z mikrobloga

Haha śmieszy mnie jak chłopy mówią że kobieta 27-30 lat zbliżającą się do 30-stki powinna mieć dziecko, męża, a mężczyźni w tym wieku:
- kupują klocki lego w sklepie
- chodzą za youtuberem po mieście
- nigdy nie byli w dłuższym, powaźnym, stability związku
- zainteresowani są wiecznym życiem playboya i zaliczaniem lasek z tindera

Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.

Za niską dzietność odpowiadają mężczyźni którzy wiodą życie playboya. Jest wielu celebryów którzy promują taki styl życia np. Fabijański który krótko po porodzie jego kobiety, zostawił ją (podobno ją zdradził), Królikowski (zdradził ciężarną żonę z sąsiadką).

Jako ciekawostkę dodam że Fabijański nawet nagrał piosenkę o tym że "chce być wiecznym chłopcem który goni zające na łące" XD Nie wiem ile on ma dokładnie lat, ale wygląda na starego konia po 30-stce, ma syna na którego płaci alimenty i nagrywa durne piosenki które promuje u Wojewódzkiego, śpiewa o tym że nigdy nie chce dorosnąć.
Taka postawa powinna być wyśmiewana a nie pokazywana i promowana w mediach.

Nie znam chłopa który powiedziałby że marzy o trójce dzieci i kochającej żonie.

To że im wydaje się że im zegar biologiczny nie tyka sprawia że mężczyźni nie myślą o dziecku. Facet 26-40 nie myśli poważnie o dziecku, bo dla niego dziecko to problem. Chłop chce wiecznie żyć jak playboy, jak w młodym wieku urodzi mu się dziecko, odczuwa rozczarownie że życie playboya się kończy, wpada w depresję, bo teraz pieluchy trzeba będzie zmieniać. Niektórzy znajdują rozwiązanie takie że porzucają matkę z dzieckiem aby nadal kontynuować życie playboya.

Dlaczego o tym więcej się nie mówi? Dlaczego w wywiadach, na rozmowach o pracę nie pyta się mężczyzn po 30-stce czy planują dzieci tak jak kobiet?
Chciałabym obejrzeć wywiad jak dziennikarka pyta jakiegoś takiego playboya po 30-stce i wypytuje go o to kiedy założy rodzinę bo czas najwyższy. Niestety tylko kobiety są gnębione takimi pytaniami, w dodatku młode 25-letnim kobietom zadaje się takie pytania. Ale bezdzietnych mężczyzn w wieku 30, 40, lat nigdy nie pyta się o to dlaczego jeszcze dziecka nie mają

#p0lka #zwiazki #redpill #blackpill #rozowepaski
  • 58
  • Odpowiedz
Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.


@xena_x: Myślę, że zdecydowana większość, a to co piszesz dalej to mniej więcej różowy odpowiednik naszego dickpilla, który opiera się na jakiejś wypaczonej próbce 1% populacji.
  • Odpowiedz
@xena_x: ja kiedyś chciałem mieć kobietę i dzieci, pisanie i umawianie się z nimi na randki uświadomiło mi że one nie wniosą do mojego życia nic pozytywnego.
  • Odpowiedz
Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.


@xena_x: nie wyślę ci swojego zdjęcia, trollu
  • Odpowiedz
  • 2
@xena_x ale skąd ten opis i wnioski? Jestem po 30 tce, żaden z podpunktów mnie nie opisuje, nie mam bladego pojęcia kim są ludzie o których piszesz. I wśród moich znajomych (tak, wiem - nie jest to miarodajne na przestrzeni społeczeństwa, ale jednak) też nie znajdziesz nikogo pasującego do tego opisu. No dobra, może poza Lego.
Ale skoro uważasz, że to się odnosi do ogółu, to widocznie szukasz facetów tam, gdzie
  • Odpowiedz
@xena_x: Wina leży tez po waszej stronie. Ma mieć minimum 180cm, być przystojnym, posiadać samochód, najlepiej dom/mieszkanie i dobrze zarabiać. I tak się kręci ta spirala. Polscy faceci odpuścili sobie, bo zaspokojenie dzisiejszych polskich kobiet jest w cholerę męczące, a w zamian otrzymują niewiele.
  • Odpowiedz
  • 0
@jediwolf:

Wina leży tez po waszej stronie. Ma mieć minimum 180cm, być przystojnym, posiadać samochód, najlepiej dom/mieszkanie i dobrze zarabiać.


Haha, wina kobiety bo nie che śmierdzącego, zapuszczonego brzydala który nie potrafi się modnie ubrać I zadbać o
  • Odpowiedz
@xena_x:

Pokażcie mi chłopa który wypowie się że jego marzeniem jest ślub z kobietą, bycie wiernym do końca życia tej kobiecie, opiekowanie się swoimi dziećmi.

Wykopki Ci tak powiedzą xD Przy czym ich opieka ogranicza się tylko do spłodzenia a bycie wiernymi jednej kobiecie to tylko brak alternatyw :)))

Chciałabym obejrzeć wywiad jak dziennikarka pyta jakiegoś takiego playboya po 30-stce i wypytuje go o to kiedy założy rodzinę bo czas
  • Odpowiedz
Wymalowana, zadbana, atrakcyjna kobieta która regularnie odwiedza salony urody i modnie ubiera się powinna powinna akceptować mężczyznę śmierdzącego, zaniedbanego z pryszczami na twarzy i niechlujnego.

W przyrodzie zwierząta płci żeńskiej wybierają najlepszego genetycznie samca, który wygląda zdrowo i silnie. Chłopiska oczekują że kobiety dla ich wygody przymnkną oko ma odwieczne prawa natury u zaakceptują leniwego brzydala któremu nie che się ruszyć dupy żeby wziąć się za siebie


Okej, ty jestęś jednak jakaś
  • Odpowiedz
@jediwolf: Akurat dobrze wam pisze. Wertujecie tylko profile z lufami i oceniacie która ładna, którą byście chętnie puk@li, ale się nie zastanowicie nad tym, czy takie kobiety w ogóle by na was spojrzały xD Bo po co. Ważne, że wam się jakaś podoba, w odwrotną stronę już to nie musi działać - kobieta powinna się cieszyć, że w ogóle ktoś wykazuje nią zainteresowanie :)))
  • Odpowiedz