Wpis z mikrobloga

#rozdajo <-- 1x bon na dobreziele (50zł) i 6x kluczy do mojej gry Yerba Mate Tycoon (wystarczy zaplusować). Mam też dwa dodatkowe kluczyki dla osób, których komentarz uzyska najwięcej plusów pod tym wpisem.

Kilka lat temu wydałem swoją grę na Steam o yerba mate, chciałem zrobić rozdajo na kolejną rocznicę gry (15 czerwca), ale troszkę mi się przeciągnęło, z racji tego, iż gra jest obecnie w promocji -75%, to w sumie dzisiaj też jest dobry moment na rozdajo( ͡° ͜ʖ ͡°). YMT jest w sumie prostą grą, w której skupiamy się na wyzysku pracowników, wykańczaniu konkurencji, no i też tworzymy własne mieszanki yerby. Oprócz tego w grze jest mnóstwo ukrytych żartów.

Aktualnie pracuje nad nową grą, która jest prostym rouge-litem i pewnie kiedyś, kiedyś na pewno wyjdzie, więc zapraszam do obserwowania autorskiego tagu #donislawdev Pod tym tagiem planuje też podsumowanie statystyk z gry po latach, na pewno pojawi się takie podsumowanie w jakimś roku, nie trzeba mi przypominać co rok( ͡° ͜ʖ ͡°).

A jak ktoś chce zagrać za darmo (to uczciwa cena( ͡° ͜ʖ ͡°)), to jest też dostępna w 100% darmowa (bez reklam, IAP) wersja mobilna:
Android
IOS

PS: Tak wiem, dawno nic nie pisałem na tagu :(

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Newsletter <--- Zapraszam (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Twitter
Facebook
Discord O grze i yerba mate
*W przyszłości planuję robić rozdajo mojej nowo powstającej gry "Die And Repeat" na swoich social mediach + na autorskim tagu. Warto też obserwować moją osobę na Wykopie. :-}

#yerbamate #yerbamatewykopclub #yerba #gamedev #gry

*Losowanie jutro po 16++, bardziej tak 17-18 albo później. Pamiętajcie o odblokowaniu PW( ͡° ͜ʖ ͡°), no i skasowaniu konta, ale to po rozdajo.
DonislawDev - #rozdajo <-- 1x bon na dobreziele (50zł) i 6x kluczy do mojej gry Yerba...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DonislawDev: Cześć bardzo chciałbym wygrać bon za dobreziele. Rozumiem, że to #rozdajo, ale być może nie ma tu zbyt wielu koneserów #yerbamate i wygra ktoś, kto tego kuponu zupełnie nie potrzebuje. Ja natomiast jestem fanatykiem Yerby- pół mieszkania zaje*&^ne palo santo. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi bombille czy matero #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Ups, coś mirko.pro nie chciało mnie uwierzytelnić, za którymś razem się udało, ale zapomniałem zmienić na natychmiastowe losowanie i jest czas 24h do wylosowania, ehh, nie widzę nigdzie opcji zmiany. Próbowałem skorzystać z mirkolosu, ale nie działa, mirkoRandom V2 tak samo. A nie widzę nigdzie opcji pobrania plusujących, cio ten Wykop()

Bardzo przepraszam wszystkich plusujących, trzeba będzie poczekać jeszcze 24h :(
https://mirko.pro/mirko-loteria/testt-77239047
  • Odpowiedz