Wpis z mikrobloga

Chłop by chciał tylko jedną dziewczynę. Czy to aż tak wiele ehh
Nie chcą się poznawać france jedne
Po co te pary dają jak nie odpisują, albo napiszą 'ok' i popisane ehh
Tak jak bezrobotny szuka pracy, tak jak szukam dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoje zrobiłem napisałem, zobaczymy czy jakaś odpisze, pewnie nie i trudno. Pora jakiś film obejrzeć.
#przegryw
anonanonimowy321 - Chłop by chciał tylko jedną dziewczynę. Czy to aż tak wiele ehh 
N...

źródło: Screenshot_20240715-200628~2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onepnch: @Herm1t @CH3j xd to co się pisze? Coś w stylu" "Hej piękna bardzo mi się spodobał twój profil. Co porabaisz w ten cudowny piękny dzień? Ale masz piekne włosy pewnie chodzisz do kosmetyczki? Piękna jesteś oglem pozdrawiam serdecznie. Liczę na odpowiedź. Buziaki pozdrawiam"
  • Odpowiedz
@ciongle_tylko_deszcz: no jak mi jakis pasztet napisze 'hej' to nie odpisze nic.
Jak fajna to odpisze hej
Jak mi pasztet napisze jakąś super wiaodmsoc 'hej przystojniaku ale masz dużego bicepsa' to nie odpisze nic
Jak mi fajna napisze to odpisze
A wykopki nie kumają że chodzi w 99% o wygląd, tylko myślą że ktoś źle pisze
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: ja p------e, wy przegrywy macie aż tak upośledzone funkcje społeczne?

Dziewczyna ma zdjęcia z podróży? "Cześć, widzę że byłaś tu i tam, które miejsce najlepsze, bo szukam inspiracji"

Tatuaże? "Siema, fajne dziaby - widać że napracowanko. Która to twoja
  • Odpowiedz
@pawulon-fan: nie chce mi się już. Pisalem też super wiadomości takie jak ty przykladoowo podałeś i szansa na odpisanie na taką jest taka sama jak na 'hej'
Po prostu one sprawdzają twój profil i jak się podobasz to odpisują jak nie to nie, nie ma znaczenia co się napisze.
Nie ma sensu się wysilać w pierwszej wiaodmsoc skoro tak na 99% nic z tego nie będzie.
W drugiej wiadomości to
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321 idk do mnie sama raz jedna napisała (XD) i od 2 msc mamy jako taki kontakt, a jak pisze to odpowiadają. U mnie problem, że ja teraz nie mam parcia na relacje. Skupiam się na swojej psychice.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321 a czemu nie? Ja pisałem z wieloma wiele godzin nawet z tymi, które mi się nie podobają, ale dalej nie wiem co im w głowach siedzi i co decyduje, wygląd ma znaczenie, ale nie musi być kluczowy
  • Odpowiedz