Wpis z mikrobloga

@raul7788: pamiętam jak rodzice kupili wieżę Technicsa jakoś początkiem lat 2000 i jak sobie na niej puszczałam kasety Linkin Park oraz System of a Down - normalnie siedziałam jak zaczarowana i patrzyłam się w ten taki equalizer dźwięku co jest tutaj po środku jak w obrazek xD
  • Odpowiedz
@raul7788: Miałem taki wynalazek od LG jakieś 20 lat temu. Można tam było włożyć trzy CD na raz. Trafiłem na wadliwy egzemplarz i mechanizm tacki z płytami psuł się non stop a serwis gwarancyjny walił w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@raul7788 ehh, mój ojciec jakoś w 97' przywiózł z Holandii, tam produkowana wieżę Philipsa ze zmieniarką na 7 płyt. Jak na tamte czasy to wymiatało. Służyła dobre kilkanaście lat, aż brat popsul :(
  • Odpowiedz
Co dzisiaj trzeba kupić żeby mieć równie dobra jakość stereo jak wtedy?

@PasswordExpired: cokolwiek.
@mieszanamieszana @sruba_m3 przecież ten wyswietlacz poza skaczącymi w rytm muzyki słupkami służył też do ustawienia korekcji dzwięku. Można było wybrać z predefiniowanych styli, ale tez ustawic recznie.
@raul7788 ja miałem Kasprzaka, magnetofon szpulowy, zestaw unitry jak picrel (piękny design btw) i miniwieżę technica. I walkmana Panasonic :)
apeee - >Co dzisiaj trzeba kupić żeby mieć równie dobra jakość stereo jak wtedy?
@Pas...

źródło: a1e83bdd4d1b8ca23d213bad9c21

Pobierz
  • Odpowiedz