Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #konfederacja #trump #polityka #polska
być polakiem i popierać Trampa, który sprzedałby nas ruskim za czapkę gruszek i ma ciągoty do wyjścia z NATO(gdzie ten pakt jest dla nas kluczowy, aby być bezpiecznym) i jednocześnie #!$%@?ć o innych na około ze są antypolscy to wyzszy stopień #!$%@?, shizofrenii i braku elementarnej wyobraźni
p.s. nie jestem lewakiem (uprzedzam debilne komentarze)
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odislaw ja to w sumie nie wiem czy te NATO jest potrzebne, myślę, że jakby nas najechali to by skończyło się na wysyłaniu zaopatrzenia jak np Ukrainie
  • Odpowiedz
@odislaw 5 pakt mówi tylko o pomocy, mogą nam wysłać pociągiem paczki leysow żebyśmy nie głodowali i to może być według nich wystarczającą pomocą. Myślę, że właśnie taką pomoc od innych państw by polegała na takiej jak Ukrainie ( wiem że nie jest w NATO xd) może na troche większą skalę. Można się śmiać z ruskich ale inne narody są obsrane wizja wojny nuklearnej, więc bym nie liczył na nagle wypowiadanie
  • Odpowiedz
  • 151
@Koksixk: myslę, ze artykuł piąty jednak spowoduje, ze ta "pomoc" innych krajów członkowskich będzie innej skali niz ta Ukrainie. Wracamy do puinktu wyjścia - czy lepiej być w pakcie czy nie, Jak dla mnie bycie członkiem NATO z amerykańskim rdzeniem jest zawsze na plus
  • Odpowiedz
@odislaw no przecież, powinniśmy popierać dziadka z alzhaimerem, który nie pamięta co to nato i jak się nazywa prezydent Ukrainy, a podczas składania zdania złzożonego przegrzewa mu się procesor :)
  • Odpowiedz
  • 28
@silquer: rozumiem ze wolisz zdrowego, ale głupiego narcystycznego prezydenta, ktory bedzie prowadził politykę niekoniecznie dobrą dla Polski? ja wybieram bezpieczenstwo mojego kraju nawet z niedolezniałym starcem ktory i tak ogarnia świat i jego niebezpieczenstwa lepiej niz pomarańczowy exprezydent egocentryk
  • Odpowiedz
@odislaw: przecież trump już był prezydentem, sprzedał nas jak widać xDDDD nie mogę doczekać aż prawica w końcu dojdzie do władzy i takie szerzące nienawiść i panikę wpisy będę mógł wysłać do pracodawców i calcnelowac lewacloch terrosotow bo to takie jednostki robią zamach jak ten dzisiejszy
  • Odpowiedz
@odislaw: to musisz strasznie nie lubić Platformy i donka, bo oni od zawsze grają z europejskimi elitami na osłabienie roli USA i NATO w Europie
  • Odpowiedz
@odislaw ale wiesz że NATO to nie tylko USA?

Jesteś totalnym bezmózgiem jak myślisz że kluczowe poleganie w kwestii bezpieczeństwa na kraju położonym na drugim końcu świata to dobry pomysł xD przez lata, dekady właśnie tacy skończeni debile jak ty w Europie decydowali żeby ciąć budżety obronne, a teraz, z twoim ukochanym bidenem za sterami USA które jest w NATO mamy wojnę i ludobójstwa w Europie, i Europę obudzona z ręką
  • Odpowiedz
@odislaw A ja w ogóle nie wiem po co Polacy tak się podniecają tymi wyborami. Naprawdę myślicie że jednego albo drugiego obchodzi Polska? Ich głównym celem jest dbanie o interes swojego kraju i będą postępować w taki sposób jaki będzie korzystny dla USA. Nie wiem skąd to straszenie tym Trumpem? Przypominam, że raz już był prezydentem USA i nic strasznego się nie wydarzyło, wręcz przeciwnie sytuacja na świecie była w miarę
  • Odpowiedz
@odislaw: dzieki temu wam lewacy teraz on wygra xD jakis lewacki idiota naczytal sie na reddicie i poszedl z klamka pomoc trumpowi zrobic z niego meczennika i wygra wybory; lewactwo to jednak uposledzenie
  • Odpowiedz
  • 5
@drzdrzownica: dawno takiego #!$%@? kuca nie czytałem xD
gdzie napisałem ze NATO to tylko USA? jako kraj sąsiad rosji zawsze bylem za odpowiednim budzetem obronnym debilu, tak samo jak to zeby najwieksi byli w NATO bo to gwarancja wzglednego spokoju
btw twoj post swiadczy tylko o tym, ze brakuje ci elementarnej wyobrazni( to co napisałem o takich jak ty w pierwszym poscie) i braku choc trochę bardziej wyuzdanego łączenia kropek
  • Odpowiedz
  • 5
@aligejtor: #!$%@? mac, napisałem przecież ze nie jstem lewakiem idioto XD #!$%@? mnie masa pomysłów lewackich xD tak samo jak debilne zerojedynkowe patrzenie na swiat przez konfiarzy
,Dla ciebie wszystko jest czarne albo biale? dla ciebie jak ktos nie mysli jak ty to jest od razu lewakiem? Mam #!$%@? po ktorej stronie jestes
Dla mnie liczy się zdrowy rozsądek we wszytskich aspektach życia a zwlaszcza w bezpieczenstwie naszego kraju
  • Odpowiedz