Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #konfederacja #trump #polityka #polska
być polakiem i popierać Trampa, który sprzedałby nas ruskim za czapkę gruszek i ma ciągoty do wyjścia z NATO(gdzie ten pakt jest dla nas kluczowy, aby być bezpiecznym) i jednocześnie p-------ć o innych na około ze są antypolscy to wyzszy stopień s----------a, shizofrenii i braku elementarnej wyobraźni
p.s. nie jestem lewakiem (uprzedzam debilne komentarze)
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@antslom: roznica jest taka, ze w przeciwienstwie do Trumpa, Biden jest za pomocą Ukrainie( czyli trzymania ruskich z dala od naszych granic oraz wybijania z łba Putina pomysłów imperialistycznych co do krajów, ktore wyszły z łap ruskich po upadku komuny) i pronatowski, chyba widzisz, ze wybory w usa mają pośrednio duze znaczeniedla Polski?
  • Odpowiedz
@odislaw: a na ile niezależny i samostanowiący politykę, jest dziadek z demencją, który wszystkie wypowiedzi ma napisane wcześniej na kartce, lub podpowiadane przez słuchawkę?
Bo myślę że obecnie Bidon nie ma wiele do powiedzenia w kwestii polityki USA, jest tam raczej marionetką
  • Odpowiedz
  • 4
@kolejne_juz_konto: jestes polakiem i sąsiadujesz z Rosją więc jak najbardziej powinieneś nie miec w dupie kto rządzi w USA bo ten kraj, przez swoją politykę globalną ma i bedzie miał realny wpływ na bezpieczenstwo Europy czy to się komus podoba czy nie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Kreation: kazdy prezydent ma za sobą swoich stronników z ktorymi musi się liczyć, a ten dziadek patrzy stokroć bardziej realnie( i jego stronnicy i doradcy) na zagrozenie od Rosji niż pomaranczowy narcyz i jego otoczenie
  • Odpowiedz
powinieneś nie miec


@odislaw: Dlaczego? jaki wpływ mam na to, kto będzie rządził US&A? Mam prostą życiową zasadę, jeżeli nie mam na coś wpływu to się tym nie przejmuję, a im dalej to jest ode mnie tym bardziej mam to w dupie. Czy moje święte oburzenie tym, że Trump będzie tam rządził wpłynie jakoś na wyborców? Ludzi już całkiem p----------o i przejmują się rzeczami, które ich nie dotyczą jak np.
  • Odpowiedz
nie powinno byc ci to obojętne


@odislaw: Nadal się pytam, dlaczego? Czy to że o tym myślę i się przejmuję ma JAKIKOLWIEK wpływ na bieg wydarzeń? Bo ja myślę, że takie przejmowanie się każdym gównem na świecie, może mieć wpływ na pogorszenie zdrowia psychicznego i fizycznego człowieka. Niech myślą Ci, którzy mają na to wpływ, np. nasz nierząd ... to znaczy rząd. Im to powinno spędzać sen z powiek, dla
  • Odpowiedz
@odislaw: z jakiegoś powodu, Rosja zawsze atakowała Ukrainę, za czasów władzy demokratów. Sam Trump jedno mówił, drugie robił. Kajał się przed demonami, bombardował Syrię itd, to zdaje się wszystko dużo bardziej skomplikowane
  • Odpowiedz
@Piks0n: no zarejestrowal sie dla ukrycia siebie, dzbanie wiesz ze mozna tworzyc wieksze plany dla swojego celu, nie trzeba wszystkiego robic impulsywnie? trollu lewacki
  • Odpowiedz
@odislaw: tak, ale jak w PL wyborach moje poparcie prawie nic nie znaczy tak p---------e o poparciu jednego z kandydatów w Ameryce to w ogóle nie ma sensu.

Zdaje sobie sprawę jak biden prowadzi politykę, ale jak już gdzieś wspomniałem nie dlatego nie lubię trumpa bo mówi, że zmieni politykę względem Ukrainy ale dlatego, że jest zupełnym degeneratem. Polityka względem Ukrow sprzedawana w obietnicach przed wyborczych jest kłamstwem, jego obóz
  • Odpowiedz
@odislaw: nie wstydzisz się być tak niedoinformowany, który nie wie, że Francja i Niemcy od zawsze grają na osłabienie amerykańskich wpływów w Europie?
  • Odpowiedz
być polakiem i popierać Trampa, który sprzedałby nas ruskim za czapkę gruszek i ma ciągoty do wyjścia z NATO


@odislaw: Oczywiście, że Trump lepszy, bo być może dzięki niemu USA nie upadnie i nie pogrąży się w wojnie domowej, tylko nadal będzie hegemonem ładu światowego, co jest póki co dla nas korzystne. Ale i tak sądzę, że Polska powinna szybko przyzwyczajać się do nieobecności USA w Europie, bez względu na
  • Odpowiedz
poki co Putin musi mieć na względzie ze jestesmy w NATO i jest punkt 5, bez NATO nie bedzie się nawet musiał zastanawiać


@odislaw: ba, jesteśmy też w UE, a tam zobowiązania obronne wobec zaatakowanego członka są o wiele mocniejsze, niż w NATO :-)

Art. 42. Wspólna polityka bezpieczeństwa i
  • Odpowiedz