Wpis z mikrobloga

taki obraz wasz.. Czas zweryfikował


@Efeljot: mówisz o tym że głównie TD ale też dwóch geniuszy z PO się wychyliło przy głosowaniu ws. aborcji i nie przeszła, i to jest powód by wyśmiewać koalicję?

A jak głosowała konfa XD nie to że tego od nich oczekuję, bo wiadomo jaka to partia, ale jeśli wyśmiewasz PO za to samo to hm.
  • Odpowiedz
@theOstry to typowe dla ruskich odklejenie z konfederopisu. Już wcześniej w propagandowych mediach stosowali te technikę, że oskarżali opozycję o rzeczy które sami robili.

Tutaj to samo. Sami tak wyglądają więc oskarżą się partię rządzącą o to co samemu się reprezentuje.
Najwidoczniej ten memik musiał ich bardzo boleć skoro przerobili go na taki bezbek
  • Odpowiedz
  • 2
@assninja zagłosowali tak jak obiecywali w przeciwieństwie to koalicji więc czy ja wiem komu powinno być bardziej głupio? Swoją drogą polecam wpis Giertych na X, okazuje się że ta ustawa była po prostu napisana bardzo źle. I to też pokazuje stan obecnego rządu - pchać jakieś g---o tylko dlatego żeby afery nie było.

Chociaż wydaje mi się, że ten ruch Tusk miał już zaplanowany od dawna, I zostało to rozegrane tak
  • Odpowiedz
@Efeljot widzę tu tylko antypolskiego k0nfedepisowca kacapa xd

Zabawne są konfederuskie prymitywy, które teraz kozaczą, a jak aresztowany zaraz będzie kolejny pisowski bandyta, to będziecie jęczeć coś o więźniach politycznych i chodzić na żałosne protesty pod zakład karny xd

Haaaa tfu na konfederuskie mordy :)
  • Odpowiedz
  • 2
@JohnMcGlennon Tusk tyle co cieszył się że we Francji wygrał typ, który kwestionuje NATO i zachwala Putina xd lol

Dla lewicy każdy kto jest w centrum to nazista albo rusofil. Nawet Karoluk, zdeklarowany lewak obrywal mocno na X bo wygłosił jakiś centrowy pogląd.

Taki obraz wasz
  • Odpowiedz