Wpis z mikrobloga

Jestem teraz na wakacjach all inclusive w Turcji i naszły mnie takie przemyślenia, że ludzie są po prostu okropni i ohydni (oczywiście nie wszyscy, ale chyba większość) :
Chamstwo na każdym kroku, przepychanie się, wpychanie w kolejki,
Patrzenie się chamsko na cycki i dupe w stroju kąpielowym, to że jestem na basenie nie znaczy że chce abyś się na mnie wpatrywał,
Traktowanie innych jak śmieci, zero przepraszam, dziękuję, proszę,
Branie ogromnych ilości jedzenia i picia po to żeby zostawić innym do posprzątania i wyrzucenia,
Walki o leżaki i miejsca do siedzenia, gonitwy i kłótnie z innymi,
Palenie fajek wszędzie i zawsze, przy jedzeniu na tarasie, brodziku z dziećmi. Chcę to pale, a inni niech wdychaja mój smród,
Darcie mordy bez względu na porę dnia i nocy,
Słuchanie muzyki że swoich gówno glosniczkow na basenie, oglądanie na głos jakichś gówno tick tockow czy innego badziewia w hotelowym lobby czy restauracji,

Dawno nie byłam na all inclusive i może po prostu robię się za stara i dretwa na tego typu wypoczynek.

Aaa, i nie jest to jakiś tani hotel z patusami, a 4* podobno 'premium experience'. Ludzie ogólnie z całej Europy, najwięcej Polaków, Czechów, Ruskich, Bulgarow, Turków, trochę mniej Niemców, Brytyjczykow, Francuzów ale z tego co zauważyłam to narodowość nie ma znaczenia jeśli chodzi o zachowanie.

#wakacje #turcja #przemyslenia
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@I-like-flying-high mi żyłka pekla jak stara prukwa polka, wyciągnęła szluga i do swojej wnóczki, "odejdź bo babcia będzie smrodzic" po czym jebla chmure w mojego dzieciaka, #!$%@? leciały na cały hotel xD Potem nawet jej synek się odgrażał że mi #!$%@?, cyrk normalnie ;)
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: Jak hotel to tylko drozsze a nie z promocji z Januszami z pl. Zaplac 5-7k/osobe i bedziesz miec spokoj. No i wiadomo ze tylko hotele 16+ bez gowniakow bo razem z nimi odpada duzo patologicznych rodzicow i nie ma wrzaskow.

Polecam tez szukac opcji bez all inclusive tylko z sniadaniem i obiadokolacja. Bez darmowego alkoholu spotkasz w hotelu glownie Niemcow 50+ i masz spokojne wczasy na poziomie a nie
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: jedziesz na wakacje z motłochem w sezonie i zdziwiona xD wydaj 5k więcej to tak bardzo nie odczujesz cebulactwa bo wiadomo z wyjątkami ale ludzie przy forsie zachowują się trochę lepiej niż kołchoźnicy co 2 lata ciułali żeby do Turka polecieć na olekskjuzmi
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high: Obserwowałam ludzi na lotnisku jak leciałam na wakacje i generalnie na te tanie all inclusive leci kompletne dno. Już na lotnisku byle się nawalić i robić syf, potem zapewne w tych hotelach wcale nie lepiej. Kiedyś Grecja była lepszym wyborem, ale byłam tam i się cieszyłam, że zapłaciliśmy za hotel dla dorosłych. do którego był oddzielny mały basen, bo ogólnie mieliśmy też wstęp na ten główny kompleks, gdzie było
  • Odpowiedz
Pisałam już wyżej że 4 gwiazdki to określenie zachodnich biur podróży, sam hotel określa się jako 5 gwiazdek i poziom hotelu jest naprawdę dobry. I nie był to z pewnością tani hotel w stylu 2k za osobę a sporo więcej.
  • Odpowiedz
jest różnica między spojrzeniem a oglądaniem


@I-like-flying-high: ja to bym chciał zobaczyć jak zachowywałyby się kobiety, które nagle miały w sobie tyle testosteronu co faceci, bo to głównie on sprawia, że tak się zachowujemy, oczywiście nie pochwalam gapienia się na cycki, ale raz że ten testosteron, a dwa że kobiety serio robią dużo, żebyśmy się gapili, bo kostiumy kąpielowe na plażach kurczą się w postępie geometrycznym
  • Odpowiedz
@I-like-flying-high pewnie dlatego że pojechałaś do Turcji. Taniej się nie dało i jak ktoś chce wakacje a nie ma kasy to leci właśnie do Turcji. I to nie do delphin czy jakiś dobrych hoteli tylko byle jakich. Niestety taka jest prawda o tym kraju - sama ruska i polska patola tam niestety jeździ.
  • Odpowiedz