Wpis z mikrobloga

Wolę po prostu z taką osobą awanturującą się o zaimki nie pracować. Bo jest łatwiej. A jeśli z drugiej strony jest osoba która nie ma z zaimkami problemów, to czemu nie? Same kwalifikacje to jedno, ale łatwość współpracy też jest ważna :)


@przemyslaw-maczka: Zgadzam się, że umiejętność współpracy jest ważna, tylko imho to jak ktoś pracuje w zespole można ocenić na podstawie rozmowy z HR w procesie rekrutacji. Niekoniecznie taka
  • Odpowiedz
@WielkiNos: szczerze to wcale się nie dziwię. Do jednej osoby jeszcze się dostosujesz (co jest wkurzające, jest wiecznym problemem ale jest możliwe. Ale do 2,3 albo więcej? Jeszcze jak mają sprzeczne poglądy? Przecież z tego zrobił by się twki cyrk że firma nie robiłaby nic innego tylko manewrowała pomiędzy problemami psychicznymi pracowników.
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: osoba Maciek dobrze się dzisiaj czuje? Jak osoby produktywność? XD

Ja naprawdę myślę ze niektórzy podświadomie ciągną do jakiegoś ruskiego łagru w którym każdy jest numerem i może wypowiedzieć tylko jedno z 50 słów z listy bez pozwolenia XD
  • Odpowiedz
Fajnie tak diagnozować narcyzm u osoby, której się nawet nie widziało na oczy xD


@lizardking_21: nie ma to nic wspólnego z diagnozą, ale jeżeli jesteś tak zainteresowany własną tożsamością żeby wymagać od innych niezwykłego tytułowania jej i tworzyć wokół niej niezwykłą narrację, to szansa że masz problem z narcyzmem jest niewątpliwie wyższa. Chyba nie masz na myśli podważać takiego wniosku?
  • Odpowiedz
@jamajskikanion

Bo to prawda. Niektórzy mają mentalność niewolnika. Nie mają własnego rozumu. Nawet nie chcą próbować przeprowadzić logicznego procesu wnioskowania.

To tacy właśnie ludzie palili czarownice na stosie (bo było modne)
  • Odpowiedz
  • 2
@Pan_krecik powtarzasz coś o własnym rozumie, a powtarzasz te same utarte frazesy, o tym że trzeba trzymać wszystkich w ryzach, "bo tak zawsze było". Kto tu ma mentalność niewolnika?
  • Odpowiedz
@Hrjk

@Pan_krecik powtarzasz coś o własnym rozumie, a

powtarzasz te same utarte frazesy, o tym że trzeba trzymać wszystkich w ryzach, "bo tak zawsze było".


Gdzie tak napisałem? Wystrugaleś sobie chochoła i z nim
  • Odpowiedz
  • 4
@Pan_krecik skoro nie chcesz umożliwić ludziom decydowania o tym jak chcą by się do nich zwracać, tylko z powodu swojego widzi-mi-sie, a raczej w wyniku wbitego w mozg gwoździa. Wciąż to ty jesteś mentalnym niewolnikiem
  • Odpowiedz
@Hrjk nie będziesz decydował o tym jakich słów mam używać. Tak, nie masz do tego prawa.

Komuniści, faszyści i lewacy uwielbiają narzucać innym swoją nowomowę (przerabialiśmy to w historii już nie raz)

Twój wpis można podsumować cytatem z książki o Tobie.
  • Odpowiedz
@Hrjk

@Pan_krecik skoro nie chcesz umożliwić ludziom decydowania o tym jak chcą by się do nich zwracać, tylko z powodu swojego widzi-mi-sie, a raczej w wyniku wbitego w mozg gwoździa. Wciąż to ty jesteś mentalnym niewolnikiem


Dobry troll... Przyznaję..
  • Odpowiedz
@Hrjk: na 95% baitujesz ale i tak się odniosę. Wskaż mi pozytywne aspekty zatrudnienia osoby z problemami psychicznymi nad zatrudnienie osoby zdrowej na umyśle. Otóż nie ma żadnych, a opowiadanie że z takimi ludźmi jest wszystko w porządku można sobie włożyć między bajki, jeżeli się obcowało z chociaż jedną.

Sorry, ale moim zdaniem takie skorzystałyby na pozostawieniu transpłciowości jako jednostki chorobowej. Wtedy np. pracodawca by miał ulgi przez wzgląd na
  • Odpowiedz