Wpis z mikrobloga

  • 255
@Influ3nD: głupota. Piosenka jest z 2010, wtedy jeszcze trwał kryzys finansowy. Dla dzieciaka ta piosenka to byka najgorsza rzecz, dla dorosłego najgorsza była perspektywa utraty pracy
  • Odpowiedz
@Influ3nD: Zawsze mnie bawiło to wyśmiewanie Biebera. Koleś całe życie posuwał 10/10 małolaty które miały go za boga i zrobiłyby dla niego wszystko. Teraz ma 30 lat i majątek rzędu kilkuset milionów dolarów, dla milionów jest "wzorem", żyje w rezydencjach, apartamentach, wszystko za niego robili i robią inni ludzie - wytwórnie pisały mu piosenki i komponowały muzykę itd.
Ogólnie typ ma i miał życie jak z bajki, a ma dopiero
  • Odpowiedz
Ogólnie typ ma i miał życie jak z bajki, a ma dopiero 30 lat


@TrudnyMinus: gosc nie mogl wyjsc z domu na spacer bez umowienia sie z ochrona i powiadomienia setki osob przez ostatnie 18lat XD
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: To się wyśmiewaj. On ma dosłownie wszystko, jakość życia 10/10, luksus, przepych, robi co chce, kiedy chce, na wszystko go stać i nie wie o istnieniu takich jak ty. Masz majątek szacowany na 300 milionów dolarów? Byłeś bożyszczem dla dziesiątków milionów kobiet?

On w wieku 30 lat może przejść na emeryturę i doskonale się bawić przez resztę życia. Możesz powiedzieć to o sobie?
  • Odpowiedz
  • 1
albo to


@kasza332: ta piosenka to gówno straszne, ale najgorsze, że mi się dobrze kojarzy xD

Zacząłem pierwszą studencką robotę "w branży" i gość z Hiszpanii, który był moim opiekunem puszczał to zawsze w piątek wszystkim o 16.00 na znak, że zaraz pora się zbierać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: Masz majątek rzędu 300 milionów dolarów? Bo jak się masz za bogacza bo zarabiasz 10-15k miesięcznie to nie mamy o czym rozmawiać. I oczywiście dochód musi być pasywny, a nie że musisz chodzić do pracy, nadzorować firmę itd.

Ja uważam się za biedaka, a jestem zamożniejszy od większości wykopków bo ja sobie nie mogę od tak kupić penthousa za 10 milionów dolarów czy Ferrari za 1 euro bo mam
  • Odpowiedz
  • 0
nigdy nie rozumiałem hejtu na te pioseneczkę


@marcelus:

Gimbusy denerwowały się, że koleżanki jarają się JB a nie nimi. Jak chodziłem do podstawówki to chłopaki nie lubili blondasa z Backstreet Boys.
  • Odpowiedz