Wpis z mikrobloga

techniczna interview w pon.
Dzisiaj dostałem odpowiedź że chcą mnie ale 3 msc stacjonarnie a później raz na tydz biuro i nie zejdą z tego
Mam 2h drogi do biura więc gówno

Szukam dalej
Aktualnie mam 9k brutto uop a oferowali mi 13k uop brutto
Na b2b 15k

spoko wiedzieć że nie jestem jakiś lamus i mogę działać dalej

Pół roku pracuje już w obecnej firmie i mam msc wypowiedzenia czyli jak złoże dzisiaj to od września będę wolny

Myślę by złożyć dzisiaj papiery i szukać przez ten czas ale boje się że urlopy itp i mniej ofert
Ew szukać dalej i najwyżej #!$%@? papierami jak będę miał dogadanie ale boje się że okres wypowiedzenia będzie hamulcem

#programowanie #programista25k #pracbaza #zalesie #kiciochpyta #informatyka #korposwiat
#justjoinit #praca #pracawit #pracait #programowanie #ciekawostki #pytanie #programista15k
elozapiekanka - techniczna interview w pon. 
Dzisiaj dostałem odpowiedź że chcą mnie ...

źródło: uno_doesitwork_lesson01_image1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: @mirasKo-Kalwario dokladnie miesiąc to luz, problem jest przy 3
Sam juz od tego zaczynam rozmowy jak rekruterka nie zapyta bo alfonsiarnie nie chca tyle czekac bo maja klienta na juz.
Firmy produktowe ktore rekrutuja do siebie jeszcze sa w stanie poczekac
  • Odpowiedz
@Trochutak: bo mieli mi dac wiecej a dostalem #!$%@? do dupy
szef powiedzial ze czas na negocjacje minal i ze po 2 latach 10% PODYWZKI A TAK to #!$%@? ...

try hardowalem siedzialem po godzinach robilem wszystko za wsyzstkich a jak poszedlem po pol roku (z umowy na czas okreslony przechodze na czas nie okreslony) to ususzem jakies gowno typu NO ALE SPOZNILES SIE RAZ O DWA DNI ZE ZMIANA
  • Odpowiedz