Wpis z mikrobloga

właśnie jak szłam z psem na spacer to na parterze otworzyłą drzwi juleczka lvl 96 z tego co mówiła. Co dalej z nią. Samotna i smutna ale wnuczek podobno ją odwiedza. Chętnie bym się skumala bo mi się czasem nudzi a fajna babaeczka. Jak zafgadać żeby nie wyjść na creepa? #pytanie
KapitanJaszczurka - właśnie jak szłam z psem na spacer to na parterze otworzyłą drzwi...

źródło: images

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ch1nczyk: zaproponowałam to ale chyba nie ogarnęła właśnie. Gadała tylko że wnuczek przychodzi. Planuje jej tak po prostu przynieść coś dobrego bo dopytałam i lubi migdały. eh żal mi tej kobity. No i co się winda otwiera to ona wychodzi z norki :(
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka: Mysle ze to dobry pomysl, naturalny i niewymuszony. Jesli kobita kontaktuje jeszcze jakos w miare, wpadnij z ciastem i powiedz po prostu ze pani to tak sama pomieszkuje to pomyslalam zeby na jakies ploty z ciastem wpasc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka po prostu zagadujesz do takiej osoby. -Dziendobry, ładna dziś pogoda, prawda? A pani długo w tej Warszawie? A skąd pani jest? Przepraszam, nie mecze pani? Bo jest dla mnie pani bardzo ciekawa postacią/osobowością.

Nie ma creepow. Są tylko dbile co się wstydzą.
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka powiedzieć że jest się zafascynowany daną babcią i wyrazić chęć jej poznania. Babcia musi wiedzieć czego ty od niej chcesz, i musi rozumieć dlaczego. Mało to oszustów na tym świecie.

A jako że jesteście sąsiadkami, to kupić/zrobić ciasto i wpaść na herbatkę po uprzednim umówieniu się.
  • Odpowiedz