Wpis z mikrobloga

Za niedługo egzamin do #cks #kubernetes i z przykrością muszę stwierdzić, że tym razem nasz ulubiony Mumshad Mannambeth wypuścił słabiutki kurs. Nie ma go na udemy, dlatego musiałem wydać aż $35 na jeden miesiąc na KK aby dowiedzieć się, że ten kurs to 60% lania wody, przeciągania, powtórek z CKAD/CKA, ogromnej sekcji z podstawami dotyczącymi linuxa. Przerobiłem też kurs od acloudguru, również słaby ale jeszcze słabszy bo nie daje aktualizacji tak jak Mumshad. Jeżeli chodzi o cks to wygląda na to, że ten kurs: https://www.youtube.com/watch?v=d9xfB5qaOfg jest najlepszy (i za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
JuliuszCheedar - Za niedługo egzamin do #CKS #kubernetes i z przykrością muszę stwier...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JuliuszCheedar: ja brałem kurs od łysego jak jeszcze był płatny, ale jak zobaczyłem że trzeba sobie samemu całe środowisko stawiać to odpuściłem i mi się odechciało ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Ziomek robił ten kurs na KK i udało mu się zdać CKS, ale też trochę narzekał
  • Odpowiedz
@JuliuszCheedar: ja od Mumshada zdawałem CKA - wykręciłem prawie 100%, a właśnie po CKS kupiłem specjalnie KK i zdałem ledwo, ledwo xd miałem wrażenie, że sporo rzeczy które miałem na egzaminie nie było omawianych na kursie i musiałem kombinować. a z kombinowaniem na CKS ciężko, bardzo mało czasu na taką ilość zadań. ostatnio nawet Tomasz Cholewa - największy propagator nie zdał CKS za pierwszym razem xD
  • Odpowiedz