Wpis z mikrobloga

Jestem programistą z 4 letnim doświadczeniem. Które auto z salonu? Wszystkie 1.5 benzyna 150 KM. Golf manual, reszta automat.

Mam już różne oferty na Golfa z salonów, ale w sumie to trochę większym kosztem można mieć A3... a znów trochę większym A4...

Zawołam was end of week co kupiłem.

#samochody #motoryzacja #audi #volkswagen #golf #carboners #mechanikasamochodowa #programowanie #programista15k
oficjalne_konto - Jestem programistą z 4 letnim doświadczeniem. Które auto z salonu? ...

źródło: Screenshot 2024-07-09 at 20.50.15

Pobierz

Które?

  • Golf 8 (120k PLN) 30.8% (102)
  • A3 (140k PLN) 19.3% (64)
  • A4 (160k PLN) 49.8% (165)

Oddanych głosów: 331

  • 56
  • Odpowiedz
@cochese ja jeździłem tym silnikiem w octavii kombi i uważam ze to jeden z fajniejszych silników pod względem dynamiki i spalania. Idzie z każdych obrotów. Nie wiem czym Ty jeździłeś.
Z całego zestawienia A3 odradzam bo to taka plastikowa ciasna zabawka.
  • Odpowiedz
ale czy dobrze przeczytałeś mój wpis? mam 4 lata doświadczenia, a nie 7


@oficjalne_konto: Gdzie niby napisałeś, że masz 4 lata doświadczenia? Ja widzę tylko jakieś "letnie" doświadczenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja jeździłem tym silnikiem w octavii kombi i uważam ze to jeden z fajniejszych silników pod względem dynamiki i spalania. Idzie z każdych obrotów. Nie wiem czym Ty jeździłeś.


@litosciwy: Ja jeździłem A4, która jest trochę cięższa i, nadal: moim zdaniem, ten silnik jest trochę za słaby do takiego samochodu. Męczył mnie też hałasem, szczególnie gdy skrzynia zadecydowała że trzeba zredukować żeby przyspieszyć.

Idzie z każdych obrotów.


Następny silnik w
  • Odpowiedz
@litosciwy: ...i jest cięższy, więc przenosi środek ciężkości do przodu, co jest tym bardziej zauważalne im lżejszy jest samochód. Ale, jak widać, dla każdego coś dobrego, ja tam wolę 2.0 ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@oficjalne_konto chcesz kupić niemieckie auto? A masz znajomego mechanika? Te auta to szroty. Kup sobie auto koreańskie albo japońskie. Chyba że lubisz po mechanikach jeździć
  • Odpowiedz